Природний газ власного видобутку для підприємств, які виробляють соціально значущі продовольчі продукти – торги з продажу на березень
11 лютого, 10:00 - пресконференція на тему: «Природний газ власного видобутку для підприємств, які виробляють соціально значущі продовольчі продукти – торги з продажу на березень»
Організатор: Міністерство аграрної політики та продовольства України.
Учасники: Тарас Висоцький – перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України; Родіон Рибчинський – директор громадської спілки «Борошномели України»; Юрій Дученко - президент Всеукраїнської асоціації пекарів; Арсен Дідур – виконавчий директор, Голова ради директорів Спілки молочних підприємств України; Зінаїда Карпенко – заступник голови правління Національної асоціації молочників України «Укрмолпром»; Сергій Карпенко – виконавчий директор асоціації «Союз птахівників України».
Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com
У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.
Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.
Підсумкові матеріали:
Газ на березень за пільговими цінами купуватимуть 395 виробників продуктів харчування - Висоцький
У торгах із продажу газу власного видобутку на березень 2022 року візьмуть участь 395 виробників соціально значущих продуктів харчування.
Про це сказав перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час пресконференції в Укрінформі.
Він зазначив, що виробники планують закупити 18,2 млн кубометрів газу. Висоцький нагадав, що на лютий 2022 року 256 виробників соціально значущих продуктів харчування придбали 15,6 млн кубометрів газу на біржі за пільговими цінами.
"Ми бачимо, що суттєво збільшилась кількість суб'єктів, але несуттєво збільшилась кількість газу. Це говорить про те, що перш за все малі виробники активно вивчають процедуру і подають свої заявки. Ми бачимо (у списку - ред.) багато ФОПів, тобто дрібного бізнесу", - наголосив перший заступник міністра.
Торги газом за пільговими цінами для виробників продтоварів на березень відбудуться 15-16 лютого.
За словами Висоцького, виробники фактично купують лише 5% із загального обсягу видобутку газу приватними компаніями. Тоді як уряд у своєму рішенні передбачав, що приватні виробники газу повинні будуть виставляти на біржу до 20% назу власного видобутку.
Як повідомляв Укрінформ, уряд 12 січня 2022 року затвердив порядок біржових торгів газом для потреб виробників продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість. Кабінет Міністрів до 30 квітня 2022 року обмежив вартість природного газу для виробників борошна, хліба, молока, курятини, соняшникової олії.
Заявки на пільговий газ у квітні прийматимуть із 1 по 5 березня - Висоцький
Прийом заявок від виробників соціально значущих продуктів на придбання природного газу власного видобутку на квітень 2022 року за пільговими цінами триватиме з 1 по 5 березня.
Про це сказав перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час пресконференції в Укрінформі.
"З 1 по 5 березня треба подати заявки на закупівлю газу з поставкою у квітні 2022 року", - зазначив він.
Висоцький додав, що списки виробників, допущених до торгів, будуть сформовані до 10 березня і після цього у другій половині місяця відбудуться самі торги.
Заступник міністра нагадав, що спеціально створений комітет з нагляду, до якого увійшли представники Міненерго, Мінагрополітики, Мінекономіки та профільних асоціації, верифікує кожного заявника і вирішує, чи допускати його до торгів.
Висоцький пояснив, що це робиться для того, щоб газ за пільговими цінами могли закуповувати лише ті виробники, які точно займаються виробництвом соціально значущих продуктів харчування.
Як повідомляв Укрінформ, уряд 12 січня 2022 року затвердив порядок біржових торгів газом для потреб виробників продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість. Кабінет Міністрів до 30 квітня 2022 року обмежив вартість природного газу для виробників борошна, хліба, молока, курятини, соняшникової олії.
Відео:
Замовити фото натисніть тут - Фотобанк