Україна обвалила російський бізнес експорту зброї – Foreign Policy

Україна обвалила російський бізнес експорту зброї – Foreign Policy

Укрінформ
Плани росії щодо експорту своїх озброєнь руйнуються через втрати російської армії у війні проти України.

Про це йдеться у статті Foreign Policy, передає Укрінформ.

Як заявили представники Пентагону і розвідки США, очікується, що запланований кремлем великий продаж зброї до Африки постраждає через повномасштабне вторгнення рф в Україну. Це позбавляє кремль серйозного джерела прибутків.

Серйозні втрати росією високотехнологічної техніки в Україні, зокрема сотень танків та гелікоптерів, призведуть до значного уповільнення постачання зброї Кремля до Африки. 

Своєю чергою, це може призвести до початку домінування на ринку Африки конкурентів росії, таких як Китай та США.

Читайте також: Буданов про HIMARS: росіяни знають, що в будь-якому випадку з цією зброєю їм кінець

За підрахунками Стокгольмського міжнародного інституту дослідження проблем світу, на росію припадає майже половина основного експорту озброєнь до Африки, переважно вона постачає зброю до Алжиру, Єгипту, Судану та Анголи.

"Ми очікуємо, що у них виникнуть реальні проблеми з доставкою обладнання через те, що вони втрачають техніку в Україні", – сказав представник американської розвідки на умовах анонімності.

У Пентагоні вбачають серйозні наслідки для оборонно-промислової бази росії через санкції США та Заходу, які вже підірвали здатність Кремля поповнювати запаси складних деталей, таких як системи наведення та мікрочіпи, що використовуються у високоточних боєприпасах.

Читайте також: П’ять місяців війни: ворог ще думає нас знищити, а насправді ми уже нищимо його

Нагадаємо: на росію припадає близько однієї п'ятої світового продажу зброї. Вона має довгу історію постачання гелікоптерів, таких як Мі-17 та Мі-35, африканським клієнтам для операцій із боротьби з повстанцями. Експерти кажуть, що чиновники в африканських країнах дедалі більше переймаються отриманням запчастин для систем радянської доби, які активно використовуються в Україні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-