ЮНЕСКО може ввести прямий моніторинг у Криму

ЮНЕСКО може ввести прямий моніторинг у Криму

Укрінформ
Порушення норм і стандартів ЮНЕСКО в окупованому Криму – серйозний виклик міжнародній спільноті і одною з адекватних відповідей має стати запровадження прямого моніторингу на півострові.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України, представник України у Виконавчій раді ЮНЕСКО Сергій Кислиця, виступаючи 9 жовтня на пленарному засіданні 202-ї сесії Виконавчої ради, що зараз триває у Парижі, повідомляє прес-служба МЗС.

Глава української делегації навів факти кричущих порушень прав людини на території окупованого півострова, наголосив на важливості об’єднання зусиль міжнародної спільноти для розв’язання проблеми незаконної окупації Росією Автономної Республіки Крим та м.Севастополь.

«ЮНЕСКО має реагувати на динамічні зміни сучасного світу. Величезний потенціал Організації має бути використано у повному обсязі. Лакмусовим папірцем на здатність ЮНЕСКО віднаходити адекватні відповіді на виклики 21-ого століття має стати запровадження прямого моніторингу в Криму», - наголосив Кислиця.

Читайте також: Туреччина не визнає анексії Криму - Ердоган

У цьому зв’язку він висловив задоволення прогресом, що досягнуто у консультаціях між Україною та Секретаріатом ЮНЕСКО стосовно параметрів моніторингу.

Кислиця привернув увагу до рішення нинішньої сесії рекомендувати Генеральній конференції ЮНЕСКО, що відбудеться у листопаді 2017 року у Парижі, створити на базі Малої академії наук України Центр ЮНЕСКО категорії 2.

Заступник міністра закордонних справ України подякував Генеральному директору ЮНЕСКО Ірині Боковій, мандат якої завершується цього року, за її багаторічний внесок у діяльність Організації.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-