![Чубаров зустрівся із послом США в ОБСЄ Чубаров зустрівся із послом США в ОБСЄ](https://static.ukrinform.com/photos/2019_09/thumb_files/630_360_1569411421-694.jpg)
Чубаров зустрівся із послом США в ОБСЄ
Фото
Укрінформ
Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров зустрівся з послом США в ОБСЄ Джеймсом Гілмором у Варшаві.
Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
“У рамках Наради ОБСЄ у Варшаві відбулася зустріч з Послом США при ОБСЄ Джеймсом С. Гілмаром. Відбулася детальна розмова щодо ситуації у тимчасово окупованому Криму та обмін думками навколо останніх процесів у європейській та світовій політиці щодо Криму”, - написав Чубаров.
Відео дня
За його словами, посол США в ОБСЄ запевнив про незмінність політики США у підтримці територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах, включаючи Автономну Республіку Крим та місто Севастополь.
![](https://static.ukrinform.com/photos/2019_09/1569411421-694.jpg)
У зустрічі взяв участь радник Постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні Андрій Чесноков.