У НСЖУ розповіли про ризики, які загрожують журналістам в окупованому Криму
Про це під час презентації посібника-альманаху розповів секретар НСЖУ Микола Семена, передає кореспондент Укрінформу.
«У розділі, підготовленому редакцією «Крим.Реалії», розповідається про те, як у Криму бути тим журналістам, робота яких там під забороною. Думаю, буде корисно оцінити всі ті ризики, які чекають на наших колег-професіоналів. Частину матеріалів цього розділу присвячено кореспондентові «Крим.Реалії» та «Радіо Свобода» Владиславу Єсипенку, над яким сьогодні, до речі, пройшов суд у Сімферополі», - сказав Семена.
За його словами, журналістка Олександра Єфименка, яка раніше висвітлювала суди над Владиславом Єсипенком безпосередньо з Криму, сьогодні через загрозу вбивства не може поїхати туди, і тому моніторить цей процес і все, що відбувається в Криму, вже дистанційно.
У будь-якому разі, зазначив секретар НСЖУ, журналісти «Крим.Реалії» не відступають від своїх тем «і за будь-яких умов намагаються зібрати матеріал і донести правдиву інформацію до своїх читачів».
Як вважає Семена, своїм посібником «У фокусі – Крим» НСЖУ змогла зробити внесок у те, щоб тема Криму змогла по-новому звучати в українських ЗМІ.
«Цим проєктом Національна спілка журналістів України змогла зробити свій внесок у те, щоб тема Криму звучала глибше, ширше і конкретніше, щоб журналісти та редакційні колективи зрозуміли всі складнощі роботи в Криму, усвідомлюючи при цьому ті ризики, які їх чекають на окупованому півострові», – резюмував секретар НСЖУ.
Як повідомлялось, у вівторок у НСЖУ було презентовано збірку-посібник «У фокусі – Крим» для журналістів та медіа, які пишуть про події, що відбуваються в окупованому Криму.
Фото: НСЖУ