Підприємства Укроборонпрому збільшили виробництво на 24%

Підприємства Укроборонпрому збільшили виробництво на 24%

Укрінформ
За січень-грудень 2021 року підприємства Укроборонпрому наростили обсяги виробництва озброєння, військової техніки та іншої продукції до 39 млрд грн, що на 24% або 7,6 млрд грн більше, ніж торік.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі ДК «Укроборонпром».

«У 2021 році підприємства Укроборонпрому збільшили обсяг виробництва на 24%. Ми відповідально озброювали нашу армію та виконували зовнішньоекономічні контракти», – розповів заступник генерального директора з виробництва Укроборонпрому Ігор Фоменко.

Зазначається, що найбільше у 2021 році підприємства виготовили (включно з модернізацією, ремонтом та наданими послугами) авіаційної техніки та обладнання – на 15,7 млрд грн. Це на 4,1 млрд грн або на 36% більше, ніж 2020 року.

В той час зросло й виробництво високоточної зброї та боєприпасів: у 2021 році обсяг виробленої продукції склав 8,6 млрд грн, що на 34% або 2,2 млрд грн більше, ніж у 2020 році. Зросло також виробництво військово-морської техніки на 19% - 4,6 млрд грн порівняно з 3,9 млрд грн у 2020 році.

Збільшення обсягів виготовленої продукції та наданих послуг спостерігається і на підприємствах радіолокації, радіозв’язку і спеціального приладобудування. Мова йде про 2,8 млрд грн, що на 7% порівняно з 2020 роком.

Виробництво бронетанкової техніки у 2021 році залишилося на рівні 2020 року – 5,7 млрд грн. На інші напрямки виробництва, зокрема, продукції цивільного призначення припадає понад 1,5 млрд грн.

Всього підприємства концерну виготовили, модернізували, відновили та відремонтували минулого року понад 3300 одиниць озброєння та військової техніки.

Читайте також: Укроборонпром торік запобіг понад 600 кібератакам

Як повідомляв Укрінформ, наглядова рада концерну затвердила кількість і перелік підприємств, що увійдуть до складу галузевих науково-виробничих об’єднань оновленої оборонної компанії, а також тих, що підпадатимуть під пряме управління. На першому етапі їх буде 52 і 11 відповідно. Найбільшим за кількістю підприємств (15) об’єднанням стане напрямок високоточного озброєння і боєприпасів. До ГНВО, яке займатиметься бронетехнікою, ввійдуть 14 підприємств, до радарних систем – 12, до сфери авіаремонту залучать 7, а до напрямку морської техніки – 4.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-