Ціни на нафту стабілізувалися на тлі припинення вогню між Ізраїлем і «Хезболлою»

Ціни на нафту стабілізувалися на тлі припинення вогню між Ізраїлем і «Хезболлою»

Укрінформ
Ціни на нафту в середу, 27 листопада, стабілізувалися на тлі припинення вогню між Ізраїлем і Хезболлою, а також напередодні недільної зустрічі виробників ОПЕК+.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Ціни на нафту Brent зросли на 5 центів до 72,86 доларів за барель, тоді як ф'ючерси на нафту West Texas Intermediate у США зросли на 3 центи до 68,80 доларів за барель.

Обидва показники знизилися у вівторок після того, як Ізраїль погодився на угоду про припинення вогню з ліванською Хезболлою, яка набуде чинності в середу.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що готовий виконати угоду з Ліваном і "рішуче відповість на будь-які порушення" з боку "Хезболли".

Організації країн-експортерів нафти та її союзників обговорюють подальшу відстрочку запланованого підвищення видобутку нафти, яке мало розпочатися в січні, перед зустріччю 1 грудня, щоб визначити політику на початок 2025 року.

Група викачує приблизно половину світового обсягу нафти і планувала поступово зменшити скорочення видобутку з невеликим збільшенням впродовж 2024 і 2025 років. Але уповільнення китайського та глобального попиту, а також зростання видобутку за межами групи загальмували ці плани.

У США новообраний президент Дональд Трамп заявив, що введе 25% мито на всі продукти, що надходять до США з Мексики та Канади. Сира нафта не буде звільнена від торговельних санкцій, повідомили джерела Reuters у вівторок.

Читайте також: ОПЕК знижує прогнози зростання попиту на нафту четвертий місяць поспіль

Тим часом запаси сирої нафти в США зменшилися, а запаси пального збільшилися минулого тижня, повідомили ринкові джерела з посиланням на дані API у вівторок.

Запаси сирої нафти скоротилися на 5,94 мільйона барелів за тиждень, що закінчився 22 листопада, перевищивши прогноз аналітиків про падіння приблизно на 600 тис. барелів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-