В Україні з’явиться сучасний реабілітаційний центр для військових

В Україні з’явиться сучасний реабілітаційний центр для військових

Укрінформ
В одній із областей України з’явиться сучасний реабілітаційний центр для військовослужбовців.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Міноборони і всеукраїнський проєкт RECOVERY домовилися про партнерство та співпрацю. В рамках спільного проєкту запланована реконструкція найбільшого реабілітаційного центру для військовослужбовців в одній із областей України.

«Сьогодні було зроблено ще один крок для створення сучасної системи реабілітації військовослужбовців. Сподіваюсь, що співпраця із благодійними організаціями буде розширюватись і якомога більше чоловіків і жінок будуть повертатись до лав Збройних сил або додому здоровими» - заявила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.

Місце розташування майбутнього проєкту не розголошується з міркувань безпеки. Заклад зможе надавати допомогу понад 100 захисникам та захисницям одночасно.

Читайте також: Іноземні фахівці проводять навчання з протезування у реабілітаційному центрі «Незламні»

«У рамках партнерства ми плануємо запуск одного з найпотужніших реабілітаційних центрів всеукраїнської мережі RECOVERY — проєкту, що заснували та втілюють у життя Віктор і Олена Пінчуки. Новий центр буде створено за світовими стандартами інклюзивності й технологічності, як і всі центри мережі. За кількістю ліжко-місць — не матиме аналогів» — керівниця проєкту RECOVERY та членкиня правління «Фонду Віктора Пінчука» Світлана Гриценко.

Міноборони закликає благодійні фонди та громадські організації приєднуватись до допомоги та співпраці у сфері реабілітації та відновлення здоров'я наших військовослужбовців.

Як повідомляв Укрінформ, раніше у Рівному представили реабілітаційний центр для військовослужбовців, створений на базі відділення неврології та нейрореабілітації міської лікарні №2, центр став восьмим у національній мережі RECOVERY.

Фото: Міноборони

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-