Суд залишив під арештом майно Розенблата

Суд залишив під арештом майно Розенблата

Укрінформ
Апеляційний суд міста Києва залишив під арештом майно народного депутата України VIII скликання, підозрюваного Бориса Розенблата.

Про це інформує прес-служба Апеляційного суду міста Києва. 

Зазначається, що 1 червня 2018 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва розглянула апеляційну скаргу представника скаржника, подану в інтересах підозрюваного Розенблата, на ухвалу слідчого судді Солом'янського районного суду міста Києва від 19 грудня 2017 року, якою задоволено клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України про накладення арешту на майно та накладено арешт на майно підозрюваного Розенблата.

«За результатами апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Солом'янського районного суду міста Києва від 19 грудня 2017 року залишено без змін, апеляційну скаргу представника скаржника, подану в інтересах підозрюваного Розенблата Б., - без задоволення», - ідеться в повідомленні. 

Як відомо, Розенблат підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»), ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 369-2 («Зловживання впливом»), ч. 3 ст. 368-2 («Незаконне збагачення»), ч. 1 ст. 366 («Службове підроблення») Кримінального кодексу України.

За даними НАБУ, народні депутати Борислав Розенблат та Максим Поляков з метою отримання неправомірної вигоди лобіювали необхідні законодавчі зміни на користь однієї з компаній у сфері видобутку бурштину.

Читайте також: Суд відмовився повертати 7 мільйонів застави родичам Розенблата - САП

11 липня 2017 року Верховна Рада підтримала подання генерального прокурора щодо зняття депутатської недоторканності з Розенблата і Полякова, але подання про арешт щодо обох парламентаріїв було відхилене.

18 липня 2017 року Солом'янський райсуд Києва обрав для Розенблата запобіжний захід у вигляді застави 7 млн грн. Суд також зобов'язав депутата здати закордонний паспорт.

17 серпня Апеляційний суд Києва відмовився взяти до розгляду апеляційну скаргу Розенблата щодо обраного йому запобіжного заходу у вигляді застави. Пізніше адвокати Розенблата подали касаційну скаргу на це рішення Апеляційного суду. Касаційна інстанція Верховного суду залишила в силі відмову у відкритті провадження за скаргою на ухвалу про обрання запобіжного заходу  Розенблату у вигляді застави 7 млн грн.

У лютому детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершили досудове розслідування у так званій бурштиновій справі, фігурантами якої є  Розенблат і Поляков.

25 квітня Солом'янський суд обмежив термін ознайомлення із матеріалами кримінального провадження так званої бурштинової справи для всіх фігурантів провадження до 1 червня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-