Потураєв пропонує позбавляти акредитації парламентських кореспондентів, які рік не ходили у Раду
Таку думку він висловив на національній конференції National media talk, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“На сьогодні у Верховній Раді акредитовано 3000 працівників медіа. Ви не думаєте, що це трохи дивно?... Наскільки я прочитую закон, наскільки я знаю, ніщо не заважає не на вході фільтрувати (позбавляти акредитації кореспондентів — ред.), а в процесі, бо є вже безліч технічних можливостей, які дозволяють фільтрувати. Наприклад, людина отримала акредитацію, вона протягом року жодного разу не була у Верховній Раді. Тоді навіщо акредитація? Це (позбавити акредитації — ред.) порушення закону? Ні, я такого не пам’ятаю. Людина акредитована в парламенті. Що це означає? Що людина - парламентський кореспондент. Це робота чи ні? Якщо людина акредитована на роботу і не виконує цю роботу, то що варто зробити з цією акредитацією?” - сказав Потураєв.
Водночас він зауважив, що рішення щодо регулювання процесу надання або позбавлення парламентської акредитації має ухвалювати керівництво Верховної Ради, відповідальні органи, зокрема, пресслужба.
Як повідомляв Укрінформ, від 7 вересня 2021 року для парламентських кореспондентів частково відкрито кулуари другого поверху, які у зв’язку з карантинними обмеженнями були закриті для преси, згідно з розпорядженням Голови ВР Дмитра Разумкова “Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби" від 12 березня 2020 року.