Американський народ уболіває за Україну та ЗСУ - Потураєв
Американці висловлюють слова вдячності та підтримки українському народові у боротьбі з російським агресором.
05 листопада 2024
Американці висловлюють слова вдячності та підтримки українському народові у боротьбі з російським агресором.
Найбільші черги на виборчих дільницях США вранці та ввечері. Наразі на дільницях, де спостерігачами є народні депутати України, голоси за кандидатів у Президенти США віддали до 200 осіб.
18 жовтня 2024
Переговори з Міністерством фінансів щодо закладення в бюджет на наступний рік близько 300 млн грн на підтримку книговидавництва і книгорозповсюдження тривають.
26 вересня 2024
Не менше двох третин осіб, які належать до Української православної церкви – це люди конструктивні, котрі не хочуть мати зв’язків з Росією.
22 серпня 2024
Голова Держслужби з етнополітики та свободи совісті Віктор Єленський пояснив, як визначатимуть афілійованість із Російською православною церквою після набуття чинності закону «Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій».
19 серпня 2024
У Верховній Раді є необхідна кількість голосів для ухвалення Закону «Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій», що забороняє діяльність релігійних організацій, пов'язаних з Росією.
Термін у дев’ять місяців потрібен не для порятунку релігійних установ пов’язаних з Росією, а для дотримання усіх законних процедур, що передбачені у зв’язку із майбутнім набранням чинності законопроєкту «Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій».
05 серпня 2024
Керівництво соцмережі «Телеграм» має вийти на контакт та вступити в діалог з українською владою, або месенджер буде заборонено як «Вконтакте» та «Одноклассники» у 2017 році.
24 липня 2024
Законопроєкт про заборону Московського патріархату в Україні, який напередодні не змогли винести на пленарне засідання Верховної Ради, буде розглянуто першим пунктом на наступному засіданні парламенту орієнтовно в середині серпня.
11 липня 2024
Росія перестане представляти небезпеку для сусідів лише якщо перетвориться на низку держав, конфедерацію, або справжню федерацію.
Для того, щоб у міжнародних документах використовувати таке сильне слово, як геноцид, необхідно мати непохитну позицію і об’єм доказів.
26 квітня 2024
Україна не вичерпала усіх інструментів для ефективної боротьби з російською пропагандою без запровадження воєнної цензури.
10 квітня 2024
Регулятор медіа в Україні залишається фінансово залежним від виконавчої влади, що не є припустимим з точки зору європейських стандартів.
29 березня 2024
Народний депутат, голова Комітету ВР із питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв вважає, що українське слово наразі є такою цінністю, яку інколи не мають навіть гроші.
28 березня 2024
Усі органи влади й державні структури повинні використовувати новий український правопис у своїй роботі та офіційній документації.
05 березня 2024
Законопроєкт щодо заборони діяльності в Україні релігійних організацій, пов‘язаних з Російською православною церквою зазнав суттєвих змін до другого читання. Верховна Рада може розглянути його наприкінці березня.
26 лютого 2024
Відсутність делегації РФ у Відні сприяла більш конструктивному обговоренню підтримки України
24 лютого 2024
Російська делегація цьогоріч добровільно не приїхала на зимову сесію Парламентської асамблеї ОБСЄ, що сприяло більш конструктивному обговоренню у Відні підтримки України, але росіян треба "викинути стусанами" з Асамблеї.
22 грудня 2023
Традиційні медіа мають задавати високі стандарти якості та вірогідності інформації, а не знижувати їх під соціальні мережі у гонитві за переглядами та великими грошима.
21 грудня 2023
Як джерело стовідсотково верифікованої інформації телемарафон «Єдині новини» має залишитися в ефірі до перемоги України у війні.
20 жовтня 2023
У Комітеті ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики очікують перед другим читанням внесення великої кількості правок до закону про заборону релігійних організацій, пов’язаних із РФ, щоб відтягнути його ухвалення.
19 жовтня 2023
Після ухвалення Європейським парламентом Європейського акту свободи медіа Україні також потрібно буде його імплементувати.
10 жовтня 2023
Верховна Рада планує до кінця року розглянути законопроєкт про кінематограф.
11 серпня 2023
Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув питання щодо збереження та розвитку Національного центру Олександра Довженка.
21 липня 2023
Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв наразі не бачить підстав, щоб голосувати у парламенті за відставку міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.
21 липня о 14:00 відбудеться брифінг на тему: "Законопроєкт про англійську мову: яких змін чекати?".
05 липня 2023
Народного депутата із фракції "Слуга народу" у ВРУ, голову Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики, очільника української делегації в Парламентській Асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Микиту Потураєва призначили на посаду віцепрезидента ПА ОБСЄ.
29 червня 2023
Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики планує переглянути норму про кінодублювання в законопроєкті "Про застосування англійської мови в Україні" (№9432).
03 травня 2023
Головними ризиками, які гіпотетично можуть становити загрозу для свободи слова в Україні, є теоретична втрата територій, економічні проблеми та перебудова медійного простору.
3 травня о 15:00 відбудеться брифінг на тему: "Свобода слова в Україні: сучасні виклики та загрози".
реклама