Об'єктом російської агресії вже стають країни ЄС та НАТО — політолог

Об'єктом російської агресії вже стають країни ЄС та НАТО — політолог

Укрінформ
Геополітичні амбіції Кремля загрожують уже не лише Україні, а й низці країн Європейського Союзу та НАТО, й подібні дії мають зустріти рішучу відсіч.

Як передає Укрінформ, таку думку в ефірі телеканалу "Дом" висловив політолог Петро Олещук.

"Доки Росія не відчує реального опору своїм зусиллям щодо реалізації своїх імперіалістичних проєктів, навряд чи вона відмовиться від подібних дій. І ми бачимо, що зараз об'єктом російської агресії стає вже навіть не Україна, а країни Європейського Союзу та країни НАТО. І вже їм необхідно якимось чином виробляти свою політику у цьому питанні. Бо ми не знаємо, що далі буде", — зазначив політолог.

За його словами, це твердження яскраво ілюструє криза з мігрантами на білорусько-польському кордоні, в якій, за заявами експертів, є російський слід.

"Зараз з руки Кремля, наприклад, штурмують кордони Європейського Союзу за допомогою колон біженців. Що буде далі за цими проривами біженців — ми не знаємо", — наголосив Олещук.

Він відзначив, що ситуація не дає оптимістичних перспектив урегулювання конфлікту на Донбасі.

"І вся ця ситуація не дає нам змоги сподіватися, що саме зараз можливий будь-який прогрес [щодо врегулювання ситуації на Донбасі]. Тому що Росія зараз демонструє, що вона налаштована саме на подальшу ескалацію", — сказав політолог.

Поки що дії Кремля не дають можливості прогнозувати мирні переговори з Росією, підкреслив він.

"Залишається лише сподіватися на те, що ось ця демонстрація можливої ​​ескалації —це остання спроба схилити всіх до прийняття свого бачення майбутнього України, майбутнього світу. І що за цим піде (оскільки це продовжуватися вічно не може) якась конструктивніша, предметніша розмова. Але поки що в це віриться насилу. Поки що, чесно кажучи, ймовірнішим виглядає те, що нам потрібно все-таки очікувати на будь-які можливі дії від Росії, і бути до цього готовими", — резюмував Олещук.

Як повідомлялося, із серпня польські прикордонники запобігли близько 35 тисячам спроб нелегального перетину кордону з території Білорусі мігрантами з Близького Сходу та країн Африки.

До кордону Польщі з території РБ 8 листопада підійшла велика група мігрантів, яка зробила спробу масованого силового перетину кордону з Польщею.

Польща звинувачує Білорусь у навмисно створеному міграційному тиску на РП, країни Балтії та ЄС.

До кінця листопада у прикордонній зоні Польщі з Білоруссю діє надзвичайний стан.

ЄС, НАТО США та країни регіону засудили гібридні дії білоруського режиму проти Польщі та країн Балтії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-