Половина українців упевнені, що візити міжнародних лідерів ідуть на користь країні

Половина українців упевнені, що візити міжнародних лідерів ідуть на користь країні

Опитування
Укрінформ
Половина громадян України впевнені, що візити міжнародних лідерів ідуть на користь нашій державі.

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

За даними дослідження, половина українців впевнені, що останні візити міжнародних лідерів до нашої держави йдуть їй на користь, чверть вважають, що вони не мають жодного впливу. І лише 17% опитаних висловили думку, що такі візити скоріше шкодять Україні.

Близько 60% респондентів вважають, що США та Велика Британія на переговорах захищають інтереси України, третина опитаних думають, що ці країни мають нейтральну позицію.

При цьому 55% заявили, що ОБСЄ в переговорному процесі займає нейтральну позицію, 28% - захищає інтереси України, 5% - захищає інтереси Росії.

Читайте також: Більшість українців вважають Росію винною у тому, що «Мінськ» не працює

58% опитаних вважають, що Франція має нейтральну позицію, 26% - захищає інтереси України, 8% - захищає інтереси Росії. Стосовно Німеччини ці показники становлять відповідно 69%,  13% та 13%.

На думку 43% респондентів, міжнародна політика України просувається у правильному напрямку, 46% - у неправильному, ще 11% не змогли відповісти.

Водночас щодо справ в цілому в країні 67% опитаних вважають, що вони йдуть у неправильному напрямку, 25% - у правильному, 7% - не визначилися.

Читайте також: 74% європейців вважають, що ЄС має захищати Україну у разі нападу Росії

Опитування проводилося 12-13 лютого. Аудиторія: населення України віком від 18 років в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донецької і Луганської областей.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-