Майбутнє української дипломатії: від воєнної до «трансакційної»?
Укрінформ розпитав досвідчених дипломатів про виклики другої каденції Трампа й не почув жодної «всепропальщини»
22 грудня 2024
Укрінформ розпитав досвідчених дипломатів про виклики другої каденції Трампа й не почув жодної «всепропальщини»
21 грудня 2024
Кабінет міністрів утворив Координаційний штаб з питань реалізації державної ветеранської політики.
19 грудня 2024
Народного депутата України Тамілу Ташеву було обрано членом Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
18 грудня 2024
Не треба впадати в ейфорію і думати, що війна вже все змінила, одразу всіх просвітила і просвітліла
17 грудня 2024
Польща готує наступний пакет допомоги Україні, але власна безпека у пріоритеті.
15 грудня 2024
Польські ліві визначилася з власним кандидатом на посаду президента Польщі: ним стала віце-маршалок Сенату Польщі Магдалена Бєят.
14 грудня 2024
Те, що американці обрали Дональда Трампа на другий термін у Білому домі, ще не означає, що вони довіряють його здатності підбирати кваліфіковані кадри до нового кабінету або ефективно управляти державними витратами.
13 грудня 2024
Саломе Зурабішвілі заявила, що збирається залишитися президенткою Грузії після виборів, які відбудуться завтра, 14 грудня.
Політагітація у соцмережах. Це питання – виклик не лише для України, це глобальна проблема, яка вже змінює правила політичної гри у світі
12 грудня 2024
Обраний президент США Трамп 20 січня, у перший день на посаді, планує прийняти понад 25 указів і розпоряджень, які кардинально змінять політику американського уряду у різних сферах - від імміграції до енергетики.
11 грудня 2024
Україна готується до політичних змін і потрясінь у багатьох західних країнах, однак розраховує на розуміння ними критичної важливості військової та фінансової підтримки нашої держави у наступному році.
Роль Анкари у падінні режиму Асада
Розбираємося, чому президент Південної Кореї Юн Сок Йоль оголосив воєнний стан та які ризики для України можуть з’явитися уже невдовзі
09 грудня 2024
Президент Володимир Зеленський і премʼєр-міністр Естонії Крістен Міхал під час зустрічі в Києві обговорили посилення позицій України на військовому та дипломатичному фронтах.
Лідеру Християнсько-демократичного союзу та кандидату в канцлери ФРН Фрідріху Мерцу буде нелегко протиставити свою позицію лінії нинішнього глави уряду Олафу Шольцу, який обрав у передвиборчій кампанії роль «канцлера миру».
В чім особливості цього дуже актуального інструменту реінтеграції?
Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган назвав себе та диктатора Володимира Путіна найдосвідченішими світовими політичними лідерами відповідно до термінів перебування при владі.
05 грудня 2024
Центральна виборча комісія зареєструвала Тамілу Ташеву та Богдана Лукашука обраними народними депутатами України.
04 грудня 2024
Без їхньої мови Україна є чужою для Росії, контролювати її набагато важче
30 листопада 2024
Громадяни ЄС дедалі скептичніше ставляться до США і вважають, що блок має проводити власну зовнішню політику та зменшувати зв’язки з Вашингтоном.
У Берліні офіційно презентовано нову платформу, метою якої є зміцнення відносин між Україною і Німеччиною та поширення інформації про нашу країну.
29 листопада 2024
Понад 80% експертів вважають різною мірою позитивним міжнародний імідж України, тренд до зростання цього показника фіксується з 2014 року.
Більшість експертів позитивно оцінюють зовнішню політику української влади в умовах війни. Водночас середня оцінка ефективності за всіма сферами коливається навколо 3 балів за 5-бальною шкалою.
27 листопада 2024
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга привітав Каю Каллас із призначенням на посаду глави європейської дипломатії і запросив її до Києва.
26 листопада 2024
Віцепрезидентка США Камала Гарріс, яка зазнала поразки на цьогорічних президентських виборах, продовжить політичну діяльність.
25 листопада 2024
Мер Варшави Рафал Тшасковський з другої спроби намагатиметься подолати найвищу політичну вершину Польщі
Питання релігійної свободи в Україні є важливим для західних партнерів і впливає на їхні політичні рішення.
При правильно сформованій культурній дипломатії виконувати політичні завдання набагато легше.
Попри спроби деяких осіб підривати ситуацію всередині парламентської фракції «Слуга народу», вона залишається монолітною та здатна справлятися з усіма викликами.
Головними подіями стали закони про контроль за промисловим забрудненням, про роботу старост та запуск єдиного Містобудівного кадастру на національному рівні
реклама