Генасамблея ООН продовжує розглядати ситуацію на тимчасово окупованих територіях України
Про це передає власний кореспондент Укрінформу у Нью-Йорку.
Обговорення цього питання розпочалося у пʼятницю. Того дня з більш як 60 країн, що виявили бажання оголосити заяву з трибуни ООН, виступила лише половина промовців.
«Сьогодні, 26 лютого, у день спротиву російській окупації Криму, Генеральна Асамблея ООН говорить про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України, - написав у соцмережі Х постійний представник України при ООН Сергій Кислиця. - Європейська єдність і принципова позиція Кенії щодо несприйняття незаконних територіальних захоплень і порушень Статуту ООН серед ключових сигналів у виступах посла ЄС у Сполучених Штатах Ставроса Ламбрінідіса та постпреда Кенії при ООН Мартіна Кімані».
Сьогодні, 26 лютого, у День спротиву російській окупації Криму Генеральна Асамблея ООН говорить про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України. Європейська єдність і принципова позиція Кенії щодо несприйняття незаконних територіальних захоплень і порушень Статуту ООН… pic.twitter.com/d9UsBvMTAm
— Sergiy Kyslytsya 🇺🇦 (@SergiyKyslytsya) February 26, 2024
Як повідомляв Укрінформ, у роботі Генасамблеї ООН у п’ятницю взяв участь міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Він також виступив того дня на дебатах у Раді безпеки ООН, приурочених до річниці російської війни проти України.