Відбудова, повернення дітей, злочини Росії: Костін зустрівся із міністрами юстиції G7 у Венеції

Відбудова, повернення дітей, злочини Росії: Костін зустрівся із міністрами юстиції G7 у Венеції

Фото
Укрінформ
Генеральний прокурор Андрій Костін під час офіційних зустрічей з міністрами юстиції країн «Великої сімки», які відбулися у Венеції, обговорив розширення співпраці у сфері правосуддя та підтримку України.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомляє Офіс генерального прокурора.

Костін під час розмови з міністром юстиції Італії Карло Нордіо подякував за підтримку його країною України за час головування в G7, життєво важливу військово-технічну допомогу, внесок у відбудову України та активну роль у реалізації української Формули миру.

«Санкції є одним із важливих елементів глобальної безпеки, і ми вдячні за готовність країн «Великої сімки» запровадити додаткові заходи щодо компаній та осіб, причетних до постачання Росії товарів подвійного призначення та військових технологій», - зауважив він.

З міністром юстиції та генпрокурором Канади Аріфом Вірані Костін обговорив розвиток співпраці у сфері кримінального переслідування Росії за воєнні злочини та подальшу роботу в межах Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.

Під час розмови з лорд-канцлером і державним секретарем з питань юстиції Великої Британії Алексом Чоком генпрокурор наголосив, що «ми високо цінуємо внесок Великої Британії в розбудову інституційної спроможності Офісу генпрокурора щодо забезпечення відповідальності за міжнародні злочини, вчинені Росією. Експерти АСА, зокрема Global Rights Compliance, дуже допомагають нам у кримінальному переслідуванні за воєнні злочини РФ». Також він подякував за стратегічні консультації та серію тренінгів для українських суддів і судових експертів.

Читайте також: За час війни Офіс генпрокурора оголосив підозри 100 вищим офіцерам Росії

На зустрічі з міністром юстиції Японії Хіроакі Кадоямою йшлося про можливості для розвитку співпраці у правовій сфері.

Розмова Костіна з міністром юстиції Німеччини Марко Бушманом була зосереджена на продовженні і розширенні співпраці у кримінальному переслідуванні за міжнародні злочини, вчинені Росією, та подальшому впровадженні в українській системі правосуддя людиноцентричних підходів. Також сторони розглянули шляхи посилення санкцій проти РФ та поплічників країни-агресора.

Як повідомляв Укрінформ, представники Координаційної групи G7+ домовились про джерела фінансування, варіанти перерозподілу існуючих ресурсів і пошук доступного обладнання для відновлення електрогенерації України.

Фото: Офіс генпрокурора / Телеграм

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-