Презентація коаліції “Доброчесні громади” та ініціативи звітування про використану гуманітарну допомогу
Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.
Спікери: Василь Задворний - генеральний директор ДП "Прозорро"; Андрій Мазан - виконавчий директор ГО "Цегрін".
Формат заходу – офлайн (Зала 1).
Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.
Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.
Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.
Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV
Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Підсумкові матеріали:
До ініціативи “Доброчесні громади” долучилися понад 10 територіальних громад - Задворний
До ініціативи “Доброчесні громади” щодо звітування про використану гуманітарну допомогу долучилося понад 10 територіальних громад.
Про це в Медіацентрі Україна - Укрінформ сказав генеральний директор ДП "Прозорро" Василь Задворний під час презентації коаліції “Доброчесні громади” та ініціативи звітування про використану гуманітарну допомогу.
"Питання прозорості використання гуманітарної допомоги - це питання в першу чергу довіри. І ми розуміємо, що в поточних умовах в країні ситуація така, що джерела надходження гуманітарної допомоги дуже різноманітні. Є величезний напрямок отримання централізованої гуманітарної допомоги військово-цивільними адміністраціями і в цьому процесі Prozorro тепер активно бере участь. Є також величезний потік гуманітарної допомоги, який отримується територіальними громадами напряму через міста-партнери, і цей потік також має певні вимоги до прозорості. Вже більше 10 територіальних громад в пілоті з нами працюють. Вони надають нам інформацію раз в два тижні", - сказав Задворний.
Він підкреслив, що це дозволяє побачити, яким чином кожна конкретна територіальна громада використовує гуманітарну допомогу. Це допомогає зрозуміти скільки було витрачено на внутрішньо переміщенних осіб в середині громади та оцінити загалом, які потреби у громади ще лишаються.
Як повідомляв Укрінформ, Агентство США з міжнародного розвитку USAID надає додатково 169 мільйонів доларів гуманітарної допомоги для постраждалих від російської війни в Україні.
Відео:
Video:
Замовити фото натисніть тут - Фотобанк