Оперативна ситуація на Півдні та у Чорному морі

Оперативна ситуація на Півдні та у Чорному морі

Укрінформ
25 липня, 13:30 -  брифінг на тему: «Оперативна ситуація на Півдні та у Чорному морі». 

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Спікер: Наталя Гуменюк - начальник об'єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України (онлайн).    

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення. 

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube. 

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/%D1%83%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC/featured

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Україна потребує потужної системи ППО, щоб убезпечити кораблі - Сили оборони півдня

росія тримає в акваторії Чорного моря два ракетоносних кораблі, які загрожують виконанню домовленостей щодо розблокування експорту зерна з українських портів.

Як передає Укрінформ, про це сказала начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк під час брифінгу на тему: «Оперативна ситуація на півдні та у Чорному морі» в Медіацентрі Україна-Укрінформ.

"Для того, щоб убезпечити власні кораблі, нам необхідна потужна система ППО, оскільки небо відкрите для ураження, атаки продовжуються, і протикорабельні ракети у росіян теж існують. Домовленостям і обіцянкам росії вірити не можна, вони це підтвердили", - наголосила вона.

Гуменюк повідомила, що корабельно-катерний склад ворожих сил продовжує маневрувати вздовж узбережжя Криму в напрямку Анапи.

"Напоготові чатують два ракетоносних кораблі надводних – це 16 ракет типу «Калібр», і один великий десантний корабель, які залишаються в ракетно безпечній для них зоні". - сказала вона.

За її словами, "це продовження блокади судноплавства в Чорному морі, і ці одиниці контролюють дотримання закриття північно-західної частини Чорного моря, де не відбувається судноплавства з початку березня".

Також Гуменюк підкреслила, що "залишається небезпека з боку мін", що дрейфують в акваторії Чорного моря. Це питання також має вирішити вище військово-політичне керівництво країни.

Як повідомляв Укрінформ, 22 липня у Стамбулі за результатами чотиристоронньої зустрічі України, Туреччини, ООН та росії було підписано угоду, в рамках якої здійснюватиметься вивезення зерна та іншого продовольства з портів України.

Водночас 23 липня росія атакувала Одеський морський торговельний порт крилатими ракетами типу «Калібр».

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-