Навчання по регіонах після ракетних ударів та відновлення навчання на звільнених територіях

Навчання по регіонах після ракетних ударів та відновлення навчання на звільнених територіях

Укрінформ
14 жовтня, 12:00 -  брифінг на тему: «Навчання по регіонах після ракетних ударів та відновлення навчання на звільнених територіях».

Організатори:  Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Спікер: Андрій Вітренко - перший заступник міністра освіти і науки України (онлайн).

Актуальні теми:

  • нові рекомендації для відновлення навчання на звільнених територіях;
  • як змінилося навчання по регіонах після ракетних ударів;
  • яким чином проходитимуть канікули у навчальних закладах.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Форму освітнього процесу наступного тижня визначатимуть з огляду на безпекову ситуацію - МОН

Місцеві військові адміністрації та директори шкіл самостійно прийматимуть рішення щодо форми навчання - онлайн, офлайн чи змішаної - з огляду на безпекову ситуацію у регіоні.

Про це повідомив перший заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко на брифінгу у Медіацентрі Україна-Укрінформ.

Посадовець нагадав, що через терористичний акт, вчинений росією 10 жовтня проти України, Міністерство освіти та науки рекомендувало запровадити до кінця тижня онлайн-навчання в усіх закладах освіти.

«Це рішення було виконане… Наступного тижня форма освітнього процесу - онлайн, офлайн чи змішана - буде визначатися. Ми запропонували місцевим органам влади та директорам шкіл приймати рішення самостійно, враховуючи безпекову ситуацію у тому чи іншому регіоні. Тобто, ... форма освітнього процесу буде визначена за рішеннями військових адміністрацій та за рекомендаціями педагогічних колективів, директорів шкіл та учасників освітнього процесу», - наголосив Вітренко.

Він також поінформував, що через постійні обстріли та пошкодження електромереж у Сумах уже прийнято рішення про дострокові канікули. Аналогічні рішення можуть ухвалюватися й на інших територіях.

«Оскільки найголовніше для нас - це життя дітей та вчителів, учасників освітнього процесу… Канікули будуть у кожній школі запроваджені індивідуально та відповідно до графіка освітнього процесу. Кожен регіон його приймає самостійно», - зауважив заступник міністра.

Як повідомлялося, вранці 10 жовтня Україна зазнала масованої ракетної атаки із боку рф. Міністерство освіти і науки закликало органи місцевого самоврядування перевести навчальний процес в дистанційний формат до кінця тижня.

Відновити офлайн-навчання на нещодавно деокупованих територіях поки неможливо - Міносвіти

На нещодавно деокупованих від російських загарбників територіях України відновити навчання офлайн поки неможливо. Про це на брифінгу в медіацентрі Україна-Укрінформ повідомив перший заступник міністра освіти та науки України Андрій Вітренко.

"Порушуючи Женевські конвенції, окупанти ховалися в школах, там перебували. Тому наразі відновити освітній процес в офлайні та у змішаній формі навчання (у нещодавно звільнених населених пунктах - ред.) неможливо. Але завдяки героїзму українських учителів вдалося організувати освітній процес на цих територіях в онлайн-режимі", – сказав Вітренко.

Він наголосив, що велика кількість дітей на тимчасово окупованих територіях навчається онлайн за українською програмою. Водночас у цілях безпеки урядовець не назвав, з яких саме тимчасово окупованих регіонів діти вчаться онлайн за українською програмою.

За словами Вітренка, по всій Україні в освітньому процесі залучені 12 923 школи, під окупацією залишаться 1075 закладів, але російські загарбники продовжують знищувати освітню інфраструктуру.

Як повідомляв Укрінформ, унаслідок російських обстрілів повністю зруйновані майже 150 шкіл, ще близько 900 пошкоджені.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-