Пожежна безпека та використання альтернативних джерел обігріву в побутових умовах
Організатори: Медіацентр Україна — Укрінформ.
Спікери: Олександр Хорунжий - пресофіцер ДСНС України; Світлана Водолага - речниця головного управління ДСНС у м. Києві.
Актуальні питання:
- Пожежна безпека та використання альтернативних джерел обігріву в побутових умовах (газові пальники, генератори тощо).
Формат заходу – офлайн (Зала 1).
Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.
Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.
Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.
Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV
Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Підсумкові матеріали:
Рятувальники закликають обережно використовувати газове туристичне обладнання
Рятувальники закликають обережно використовувати газове туристичне обладнання під час вимкнення електроенергії.
Про це зазначила під час пресконференції в Медіацентрі Україна -Укрінформ речниця Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Києві Світлана Водолага.
"З 1 числа ми маємо три випадки, коли стаються вибухи газового туристичного приладдя. Коли вимикають світло, люди, які користуються електроплитами, вони забувають їх вимикати. Ставлять на електроплити газове приладдя - туристичні переносні газові комфорки, коли вмикається світло - виникає вибух. На щастя, усі три випадки без жертв, але квартири пошкоджені",- сказала речниця.
Водночас Водолага зауважила, що у подальшому ніхто не дає гарантії уникнення фатальних наслідків у разі необережного використання туристичного газового приладдя.
Також речник ДСНС закликала обережно поводитися зі свічками при зникненні світла, а також вимикати з розеток електроприлади, щоб уникнути їх псування при коливаннях напруги в електромережі.
Водолага також повідомила, що з початку повномасштабного вторгнення столичні рятувальники виїжджали 96 разів на гасіння пожеж, які виникли внаслідок російських обстрілів. У результаті з-під завалів дістали 40 людей. Загалом вдалося врятувати життя 132 постраждалих.
Відео:
Video:
Замовити фото натисніть тут - Фотобанк