Результати роботи місії американських нейрохірургів CO-PILOT NEURO в Україні
Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.
Учасники: Максим Шапіро - лікар-нейрохірург (США); Пітер К. Нельсон - ендоваскулярний-нейрохірург (США); Дмитро Щеглов - нейрохірург, інтервенційний нейрорадіолог, професор, заслужений лікар України; Михайло Костюк - нейрохірург, судинний хірург, кандидат медичних наук; Олена Тєряєва - медична експертка, проєктна менеджерка програми «RAZOM Health» благодійного фонду «Разом для України».
Чому це цікаво?
Чергова місія американських нейрохірургів працює в Україні з 4 по 13 вересня. Лікарі місії проводять найскладніші нейрохірургічні операції та допомагають впроваджувати новітні високовартісні нейрорадіологічні технології для лікування судинно-мозкових захворювань в Україні. 4-6 вересня місія провела операції в Дніпрі для поранених військових та цивільних, що постраждали від вибухів; 7-9 вересня - операції у Львові для пацієнтів, постраждалих від війни, представники місії виступили на щорічній Конференції Асоціації українських нейрохірургів; 10-13 вересня - проведення у Києві операцій, пацієнтам постраждалим від війни.
Програма «Co-Pilot» реалізується фондом «RAZOM» спільно з партнерами впродовж 2016-2023 років та привозить місії кращих американських та канадійських лікарів різного спрямування: реконструктивних хірургів обличчя, голови та шиї, реконструкції ока, нейрохірургів, ортопедів та травматологів.
Мета програми - підготовка в Україні професійних лікарів найвищого рівня, які б стали фундаментом для поширення новітніх знань та технологій серед лікарської спільноти.
Формат заходу – офлайн (Зала 1).
Журналісти зможуть поставити запитання офлайн та в чаті трансляції на YouTube.
Прохання прибувати за пів години до заходу.
Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.
Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.
Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV, а також ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/.
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w.
Підсумкові матеріали:
Іноземні лікарі провели в Україні 145 надскладних операцій за програмою Co-Pilot - представниця БФ «Разом для України»
Програма Co-Pilot фонду RAZOM з 2016 року організувала роботу в Україні 5 медичних місій, під час яких провідні американські та канадські хірурги долучалися до надання допомоги пораненим і постраждалим унаслідок війни.
Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ повідомила проєктний менеджер програми RAZOM Health благодійного фонду «Разом для України» Олена Тєряєва.
"За останні роки Co-Pilot від Благодійного фонду «Разом для України» привіз в Україну п'ять медичних місій. Лікарі зробили 145 надскладних операцій і надалі супроводжували онлайн через українських колег у післяопераційному періоді своїх пацієнтів", - сказала Тєряєва.
За її словами, в межах проєкту Co-Pilot в Україну приїжджають провідні хірурги з США і Канади, які проводять надскладні нейрохірургічні, ортопедичні, реконструктивні операції, надають консультативну допомогу, обмінюються досвідом з українськими колегами.
"З 2016 року, за весь період роботи проєкту Co-Pilot, ми привезли в Україну більш ніж 100 професійних лікарів і медичних працівників з Америки і Канади. Вони зробили 245 операцій. І для нас є дуже важливим, що до цих місій приєднались 120 українських хірургів, які підвищили свою кваліфікацію. Наші місії працюють у 20 партнерських клініках України в Дніпрі, Києві, Львові, Івано-Франківську, Ужгороді", - поінформувала проєктний менеджер програми RAZOM Health.
Вона додала, що благодійний фонд працює і в напрямку надання необхідного обладнання, ліків, засобів гігієни постраждалим лікарням, навчання персоналу.
"По-перше, це передача медичного обладнання, потужних генераторів цивільним лікарням, медпрепаратів, виробів медичного призначення, гігієнічних наборів для пацієнтів лікарень, навчання і надання стипендії управлінським медичним командам на спеціальному тренінговому курсі з менеджменту. Також ми закуповуємо фільтрувальні станції води для критично важливих закладів охорони здоров'я Херсонської області, портативні ультразвукові апарати для військових медиків і навчаємо їх працювати з цими апаратами", - сказала Теряєва.
Крім того, додала вона, фонд забезпечує роботу мобільних амбулаторій в Донецькій і Харківській областях, аби мешканці деокупованих територій мали доступ до первинної медичної допомоги.
Благодійний фонд «Разом для України» був започаткований в 2012 році американськими волонтерами українського походження. В Україні фонд почав працювати з 2014 року.
За період збройної агресії Росії проти України фонд зібрав у США донатів на 100 мільйонів доларів.
Відео:
Video:
Замовити фото натисніть тут - Фотобанк