Презентація англомовної книги «Мистецтво війни і миру» (“The Art of War and Peace”)

Презентація англомовної книги «Мистецтво війни і миру» (“The Art of War and Peace”)

Укрінформ
15 серпня, 11:00 - презентація англомовної книги «Мистецтво війни і миру» (“The Art of War and Peace”).

Організатори: Аналітичний центр «The Brenthurst Foundation» (ПАР), Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Укрінформ.

Учасники: Грег Міллс (Greg Mills) - директор аналітичного центру «The Brenthurst Foundation», старший асоційований науковий співробітник аналітичного центру «Royal United Services Institute» (RUSI); Хуан-Карлос Пінзон (Juan-Carlos Pinzon) - посол, колишній міністр оборони Колумбії, двічі посол Колумбії в США (2021-2022 та 2015-2017 рр.); Карін фон Хіппел (Karin von Hippel) - генеральний директор аналітичного центру «Royal United Services Institute» (RUSI); Альфонсо Прат Гей (Alfonso Prat Gay) - екс-міністр фінансів Аргентини; Ігор Соловей - керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП.

Модераторка: Наталія Курдюкова - керівниця «Kharkiv Media Hub».

Чому це цікаво?

Автори книги – Грег Міллс (Greg Mills) та Девід Кілкуллен (David Kilcullen) – всесвітньовідомі експерти з питань політики та безпеки.

Вони використали матеріали отримані в ході восьми відвідувань міст і населених пунктів України, наближених до лінії бойового зіткнення (Київ, Буча, Гостомель, Харків, Ізюм, Куп’янськ, Одеса, Херсон /р-н Антонівки/), у період з лютого 2022 року по грудень 2023 року.

Книга спрямована на боротьбу народів світу з автократичними режимами, а також на підтримку України як світового лідера у протистоянні за демократичні цінності проти авторитарного та агресивного режиму Путіна.

На думку авторів, станом на сьогодні світ поділився на дві рівні частини щодо підтримки України у війні проти Росії, тому отримати підтримку країн Глобального Півдня, в т.ч. країн Африканського континенту, вкрай важливо.

Також автори книги підкреслюють, що Україна у війні проти Росії відстоює власні суверенітет, територіальну цілісність, а також демократичні принципи всього цивілізованого світу.  Неоднозначно зазначається, що програш України у боротьбі проти російської агресії неминуче призведе до зміни світового порядку значно в гіршу сторону та стане тригером для авторитарних режимів у всьому світі (РФ, КНР, Північна Корея, Іран, Сирія, Венесуела тощо), що призведе до нових конфліктів високої інтенсивності на Близькому Сході, в Африці, Центральній і Латинській Америці та Азії.

На фоні наведених фактів автори книги в ультимативній формі закликають країни цивілізованого світу посилити політичну, військову, військово-технічну та фінансову допомогу Україні.

Рукопис книги планується опублікувати американським всесвітньовідомим виданням «Penguin Random House».

Довідково: «Penguin Random House» – найбільше видання у світі, яке належить німецькому конгломерату «Bertelsmann». Свої відгуки до книги надали президент Замбії Хакаіде Хічілема, радник президента Кенії Моніка Джума, колишній президент Ботсвани Іан Кхама, колишній прем’єр-міністр Ізраїлю Егуд Барак, колишній міністр оборони Колумбії Хуан Карлос Пінзон, колишній начальник генерального штабу ЗС Великобританії генерал (у відставці) Нік Картер, лауреат Нобелівської премії 2022 року Олександра Матвійчук.

Книга друкуватиметься англійською, французькою, іспанською та португальською мовами, що дасть можливість охопити аудиторію у США, Австралії, країнах Європи, а також переважній більшості країн Глобального Півдня. Перший запуск продажу відбудеться в Південно-Африканській Республіці з накладом у 5000 примірників.

Крім того, електронна версія книги продаватиметься на всесвітньовідомих онлайн-платформах.

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

У Києві презентували книгу «Мистецтво війни і миру» на досвіді України

У Києві презентували англомовну книгу «Мистецтво війни і миру» (The Art of War and Peace) про боротьбу народів світу з автократичними режимами та Україну як світового лідера у протистоянні з одним із таких режимів — путінським у Росії.

Видання представили Аналітичний центр The Brenthurst Foundation (ПАР), Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки й Укрінформ.

Як зазначалося, книга спрямована на боротьбу народів світу з автократичними режимами, а також на підтримку України як світового лідера у протистоянні за демократичні цінності проти авторитарного та агресивного режиму Путіна.

Автори книги – Грег Міллс (Greg Mills) та Девід Кілкуллен (David Kilcullen) – всесвітньо відомі експерти з питань політики та безпеки.

Вони використали матеріали, отримані в ході восьми відвідувань міст і населених пунктів України, наближених до лінії бойового зіткнення (Київ, Буча, Гостомель, Харків, Ізюм, Куп’янськ, Одеса, Херсон /р-н Антонівки/), у період з лютого 2022 року по грудень 2023 року.

На думку співавтора книги, директора аналітичного центру The Brenthurst Foundation, старшого асоційованого наукового співробітника аналітичного центру Royal United Services Institute (RUSI) Грега Міллса , світ поділився на дві частини щодо підтримки України у війні проти Росії, а досягнення миру можливе за трьох умов.

“По-перше, обидві сторони мають усвідомити, що можна більше здобути, завершуючи битву, ніж продовжувати її. По-друге, треба мати спільний метод і потрібних лідерів, які є частиною цього методу. І третій компонент, який є критичним для України, треба, щоб зовнішній світ рухався в одному напрямку і підштовхував сторони до переговорів. І в цьому розділеному світі, який ми обговорюємо в цій книзі, саме те, чого бракує в даний момент історії. Досягнення зовнішнього консенсусу є вирішальним і може забезпечити мирну реальність”, - вважає Міллс.

Тим часом рецензент книги, колишній міністр оборони Колумбії, двічі посол Колумбії в США (2021-2022 та 2015-2017 рр.) Хуан-Карлос Пінзон застеріг українців від “поганого миру”, коли війна може продовжитися в іншому вимірі.

“Коли навіть припиняться активні бойові дії, ми побачимо, що війна має багато облич. Є люди, які використовують ідеологію, політико-дипломатичний статус для проведення війни в іншому сенсі, але так само для досягнення цілей війни. Ті, кого перемагають на полі бою, під час мирних переговорів можуть використати перемир’я для своєї безкарності й перейти до війни політичними засобами. Це той досвід, на який має зважати Україна. Так, мир вам потрібен, але пам’ятайте про наступний рівень цілей і результатів їх досягнення”, - наголосив Пінзон.

Ще один рецензент книги, ексміністр фінансів Аргентини Альфонсо Прат Гей запропонував Україні не чекати кінця війни, а вже зараз думати про економіку відновлення, без якої не буде сталого миру.

“Справжній мир не може бути надійним, доки у вас немає надійної власної економіки миру. Вже зараз треба думати про економіку відновлення, як перевести машину війни на машину мирного виробництва на користь українського народу. Що робити з боргом, який ви зараз маєте перед Заходом, з місцевою фінансовою системою, корупцією, яка є не лише на політичному, але й на фінансовому рівні, як забезпечити інституційну спроможність центробанку, як повернути в Україну молодь з їхніми мізками”, - зазначив Гей.

Натомість генеральна директорка аналітичного центру Royal United Services Institute Карін фон Хіппел вважає, що війна в Україні глобально міняє світовий устрій, в якому всі вчитимуться на досвіді українців.

“На глобальному рівні ми бачимо перехід від світового порядку, який був після Другої світової війни, до певного нового порядку з чималими трансформаціями. Ми вчимося на тому, що тут відбувається. Це призвело до чималих зрушень у дипломатії, інноваційних технологіях, у способах комунікації з людьми. Надзвичайно корисно вчитися у вас, бо ми всі опановуємо новий світовий порядок, який ще незрозуміло, як остаточно виглядатиме. Багато хто вчитиметься на цьому досвіді, а українські військові навчатимуть інші армії світу, як воювати за цих умов, використовувати нові технології. І на основі наших партнерських відносин нам треба формувати новий світовий порядок”, - сказала Хіппел.

У книзі наголошується, що програш України у боротьбі проти російської агресії неминуче призведе до зміни світового порядку в гіршу сторону та стане тригером для авторитарних режимів у всьому світі (РФ, КНР, Північна Корея, Іран, Сирія, Венесуела тощо), що призведе до нових конфліктів високої інтенсивності на Близькому Сході, в Африці, Центральній і Латинській Америці та Азії.

На фоні наведених фактів автори книги в ультимативній формі закликають країни цивілізованого світу посилити політичну, військову, військово-технічну та фінансову допомогу Україні.

Книгу випустило американське всесвітньо відоме видавництво Penguin Random House, вона друкуватиметься англійською, французькою, іспанською та португальською мовами. Крім того, електронна версія книги продаватиметься на всесвітньо відомих онлайн-платформах.

Як повідомлялося, 20 лютого 2014 року російські війська без знаків розрізнення здійснили операцію військового вторгнення на територію Криму. Захоплення півострова стало першою частиною збройного конфлікту між Росією та Україною. Після окупації Криму Росія розпочала війну на сході України. 24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-