Важкий 2024-й і непрогнозований 2025-й: ключові загрози та очікування
9 січня об 11:00 відбудеться публічна дискусія на тему: “Важкий 2024 рік і непрогнозований 2025-й: ключові загрози та очікування”.
Організатор: Національна платформа стійкості і згуртованості.
До участі запрошені: Юлія Тищенко - співзасновниця Національної платформи стійкості та згуртованості; Євген Головаха - директор Інституту соціології НАН України; отець Георгій Коваленко - ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості, протоієрей; Віктор Шлінчак - засновник та голова правління Інституту світової політики; Володимир Лупацій - співзасновник Національної платформи стійкості та згуртованості; Андрій Длігач - голова Ради коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України; Олег Саакян - політолог, співзасновник Національної платформи стійкості та згуртованості; Наталя Нечаєва-Юрійчук - регіональна координаторка Національної платформи стійкості та згуртованості у Чернівецькій області; Володимир Фесенко - голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента"; Вадим Денисенко - політолог, доктор історичних наук; Михайло Самусь - директор New Geopolitics Research Network, співзасновник Консорціуму оборонної інформації.
Модератор: Андрій Куликов - журналіст.
Питання до обговорення:
- українська стійкість та опірність у 2024 році: ключові уроки;
- що Україні принесе 2025 рік: основні загрози та можливі сценарії.
Довідково. Національна платформа стійкості та згуртованості започаткована у лютому 2018 року. Стратегічні пріоритети – стійкість держави та суспільства, згуртованість та єдність. За час своєї діяльності Національна платформа стійкості та згуртованості провела понад 100 публічних заходів на національному, регіональному та місцевому рівнях й залучила провідних міжнародних експертів з питань миробудування, перехідного правосуддя, інформаційної реінтеграції, соціальної згуртованості та національної єдності.
Цей захід організовано в рамках проєкту “Забезпечення стійкості України в умовах зростання ризиків та наслідків війни”, який реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн-включення.
Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 2).
Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.
Акредитація представників медіа обов’язкова: тел. +38 097 988 91 41 або e-mail: natplatformdialogue@gmail.com.
Реєстрація на подію - за посиланням.
Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.
Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Відео: