«Червоні лінії» у переговорах з РФ та США: межа компромісу з точки зору інтересів української нації

«Червоні лінії» у переговорах з РФ та США: межа компромісу з точки зору інтересів української нації

Укрінформ
28 березня, 14:00 - пресконференція керівників Всеукраїнської політичної партії «Сила нації» на тему: «Червоні лінії» у переговорах з Росією та США: межа компромісу з точки зору інтересів української нації».

Організатор: Політична партія «Сила нації».

Учасники: Андрій Пелюховський - засновник та керівник партії «Сила нації», керівник громадської організації «Захист і допомога», фахівець у сфері управління торговельними портами; Геннадій Прищепчук - член ГР партії «Сила нації», громадський і політичний діяч, журналіст, голова ГО «Асоціація учасників російсько-української війни»; Ганна Вергунова - член ГР партії «Сила нації», політологиня, експертка у сфері фінансів і страхування; Олександр Кондратенко - член ГР партії «Сила нації», політичний аналітик, спеціаліст з управління репутацією, член Національної спілки журналістів України; Людмила Ладошко - член ГР партії «Сила нації», менеджер-економіст, журналістка, фахівчиня у сфері культури; Анатолій Куценко - член ГР партії «Сила нації», громадський діяч, волонтер, голова правління громадської організації «Об’єднання аграріїв», модератор.

Відео дня

Питання до обговорення:

  • Політична ситуація, у якій опинилася Україна: чи маємо ми поле для дипломатичного маневру?
  • Чи переконані ми у сильній позиції української делегації на мирних переговорах?
  • Концепція перемоги з точки зору України, Росії та США. Що є перемогою, а що - поразкою?
  • Як ставитися до питання окупованих територій, членства в НАТО і ЄС, до чисельності ВСУ?
  • Головні завдання - збереження державності, виходу до моря, можливостей для розвитку економіки.
  • Проблеми ветеранів, інвалідів, вдів і сиріт у контексті перемовин про мир.

Коротко. Основна мета заходу – донесення до широкої громадськості позиції партії «Сила нації» щодо гострих питань політичного процесу в Україні, переговорного процесу про мирні домовленості, а також висловлення експертних думок, які можуть бути корисними при виробленні директив на переговори стосовно можливого завершення збройного протистояння з РФ.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників медіа: anna@ukrinform.com

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Підсумкові матеріали:

Українці ніколи не приймуть російські вимоги на мирних переговорах - політик

Обмеження для оборонної промисловості та скорочення армії України не може бути предметом мирного переговорного процесу, а майбутнє надр має вирішувати український народ.

Таку думку висловив керівник партії «Сила нації» Андрій Пелюховський на пресконференції в Укрінформі «Червоні лінії» у переговорах з Росією та США: межа компромісу з точки зору інтересів української нації».

Пелюховський застеріг від розгляду на мирних переговорах російських вимог до України, вважаючи, що українське суспільство ніколи їх не прийме.

«Українці ніколи не приймуть російську вимогу щодо передачі РФ чотирьох областей. Також не може бути жодних обмежень для України щодо розвитку оборонної промисловості чи скорочення армії. Не може бути мови й про повернення політиків-утікачів, які заслуговують на позбавлення українського громадянства», - заявив політик.

Він нагадав, що згідно з Конституцією лише український народ може вирішувати долю своїх надр.

«Деякі політики починають торгуватися щодо надр. Тобто не українці вирішують це питання. Нам кажуть, що ми комусь щось винні, хоча насправді українцям мають повернути і власність, і суверенітет. Обговорювати українські надра неприйнятно без українського народу», - заявив Пелюховський.

За його словами, очолювана ним партія готує петицію до Президента з вимогою врахувати ці застереження у мирному переговорному процесі.

Як повідомляв Укрінформ, 11 березня відбулася зустріч делегацій США й України у Джидді (Саудівська Аравія). Україна висловила готовність прийняти пропозицію США щодо негайного запровадження тимчасового, 30-денного режиму припинення вогню за умови його одночасного виконання російською стороною.

13 березня спецпредставник президента США Стів Віткофф відвідав Москву, де зустрівся, зокрема, з Путіним. У Кремлі заявили, що Путін передав Трампу «додаткову інформацію і додаткові сигнали» через Віткоффа.

18 березня президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з Путіним. У Білому домі заявили, що в Москві погодилися на обмежене припинення вогню по об’єктах енергетики та інфраструктури в Україні.

22-25 березня Сполучені Штати й Україна на переговорах у Саудівській Аравії домовилися про безпечне судноплавство, унеможливлення застосування сили й запобігання використанню комерційних суден у військових цілях у Чорному морі.

Водночас у Кремлі заявили, що домовленість про безпеку судноплавства у Чорному морі набуде чинності після зняття частини обмежень проти Росії.

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: