Із Торецька вивезли з-під обстрілів іще 18 цивільних

Із Торецька вивезли з-під обстрілів іще 18 цивільних

Відео
Укрінформ
На Донеччині із обстрілюваного російськими військами Торецька сьогодні, 31 липня, вивезли ще 18 цивільних.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив начальник Торецької міської військової адміністрації Василь Чинчик.

«Ми сьогодні вивезли 18 цивільних, які мали бажання виїхати з території громади... Евакуація відбувається броньованими транспортними засобами співробітниками ДСНС, Національної поліції та військової адміністрації», - сказав очільник міськадміністрації.

Відео дня

Він вчергове закликав населення евакуюватися, бо тільки це може гарантувати сьогодні життя.

Водночас Чинчик запевнив, що люди, які сьогодні залишаються у громаді, забезпечені харчуванням та медикаментами.

Читайте також: ЗСУ контролюють Торецьк: у МВА спростували фейк росіян про захоплення міста

«До активної фази бойових дій безпосередньо по Торецькій громаді, яка почалася з 24 червня цього року, ми максимально забезпечили жителів продуктовими наборами і засобами гігієни та іншим необхідним, для того, щоб в разі ось таких дій, які відбуваються на сьогоднішній день, населення могло певний період часу не відчували браку продуктів, в тому числі води, і медикаментів також», - пояснив керівник МВА.

Читайте також: «Тут, як у Хіросімі»: Ситуація в Торецьку очима військових

Як повідомлялося, місто Торецьк у Донецькій області російські загарбники вже знищили на 70%, там залишаються ще 3,5 тисячі цивільних.

У Торецькій міській територіальній громаді від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну станом на 31 липня від ворожих обстрілів загинули 184 мешканців, 559 людей зазнали поранень.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: