Цікаву продукцію виробляють у цехах Комсомольського рудоуправління в захопленому російськими найманцями Старобешівському районі
Останні тенденції розвитку подій на Донбасі вказують на те, що Росія, схоже, вигадала для нього нове призначення.
Передусім тимчасово окуповані території на сході України були, в основному, полігоном для випробувань останніх досягнень російського ОПК, «золотим дном» для російських і місцевих мародерів. Вони також були місцем «утилізації» несприятливих елементів російського суспільства, які гинули і продовжують гинути за міфічні ідеї міфічної «Новоросії». Але сьогодні цей регіон активно використовується і для виробництва і контрабанди зброї. Головні "імпортери" ДНРівського «воєнпрому» - бойовики ІДІЛ.
«ГРАД» У ТРИ ЗМІНИ
Автор цих рядків із власних, цілком надійних джерел, з'ясував: на тимчасово окупованій території Донецької області, у н. п. Комсомольське Старобешівського району, з допомогою російських фахівців, налагоджено виробництво переносних реактивних пускових установок (ПРПУ) 9П132 «Град-П» («Партизан»).
В якості безпосередніх виробничих потужностей для виготовлення цієї зброї використовуються цехи Управління капітального будівництва та ремонту ПрАТ «Комсомольське рудоуправління». При цьому слід зазначити не тільки сам факт виробництва зброї, а й масштаби, в яких воно здійснюється. Так, робітники в цехах, де виробляється зброя, працюють у три зміни, по 12 годин і мають значно вищу зарплату, ніж їхні колеги, які працюють за профілем ПрАТ «Комсомольське рудоуправління». Більше того, на сьогодні присутні навіть факти звільнення з підприємства таких фахівців, як зварювальники та їхнє подальше «працевлаштування» в ремонтні цехи, в яких виробляють ПРПУ «Град-П».
Цікавим є й те, що налагоджені в цехах ПрАТ «Комсомольське рудоуправління» виробничі потужності не відповідають масштабам використання російсько-терористичними військами ПрПУ «Град-П» у зоні проведення АТО. Звідси напрошується висновок, що продукція ДНРівського «воєнпрому» призначена на експорт.