Директор Інституту серця пояснив, як Крисін опинився у дитячому відділенні
Про це керівник медзакладу розповів Укрінформу.
При цьому Тодуров підкреслив, що через лікарську таємницю не має права обговорювати факт госпіталізації будь-кого, називати прізвища і діагнози, але через широкий розголос події змушений зробити публічну заяву.
"Перш за все, я ніколи не був знайомий з пацієнтом і ніколи його раніше не бачив. Наскільки мені відомо, пацієнт не заарештований і не перебуває під арештом чи в розшуку. Він прийшов до поліклініки з українським паспортом, звернувся зі скаргою на болі в серці", - сказав Тодуров.
Директор Інституту серця наголосив, що медзаклад не має права відмовити в госпіталізації пацієнту, який звернувся з такими скаргами. Тодуров також пояснив, що «пацієнт, облитий зеленкою» опинився в дитячому відділенні, оскільки там були вільні місця, а доросле відділення було переповнене.
Водночас Тодуров стверджує, що під час госпіталізації «пацієнта, облитого зеленкою» він був в операційній.
«Хто цей пацієнт, особисто я не знав, можливо, його знають ті, хто обізнаний, але мені це обличчя незнайоме, я ніколи його раніше не бачив», - сказав директор Центру серця.
За його словами, пацієнт пішов відразу, як розійшлися активісти, що проводили акцію під стінами медзакладу.
Тодуров також заявив, що не має мети переховувати будь-кого від правосуддя. При цьому він додав, що обливання зеленкою - не найкращий спосіб «зведення рахунків».
Як повідомляв Укрінформ, 26 лютого активісти та учасники руху "Небайдужі" прийшли до дитячого відділення Інституту серця в Києві, де, як з'ясувалося, перебуває фігурант справи про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія під час Революції гідності Юрій Крисін. Активісти облили його зеленкою.
Шевченківський районний суд Києва 22 грудня 2017 року визнав Крисіна винним у хуліганстві і призначив покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки. У суді Крисін визнав, що під час Революції гідності організовував і збирав людей, які нападали на учасників Євромайдану.
1 березня Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про примусову доставку Крисіна на засідання.
Журналіста газети «Вести» В'ячеслава Веремія вбили в Києві вночі 19 лютого 2014 року. Веремій разом із колегою повертався після роботи на Майдані, де виконував редакційне завдання. На розі вулиць Володимирської і Великої Житомирської на таксі, в якому вони їхали, напали невідомі особи з бейсбольними битками і зброєю. Журналіст помер у лікарні швидкої допомоги від вогнепального поранення в живіт.