Замовники акції під ОП хотіли спровокувати поліцію, щоб звинуватити Президента – МВС

Замовники акції під ОП хотіли спровокувати поліцію, щоб звинуватити Президента – МВС

Укрінформ
Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко вважає, що провокатори на акції на підтримку активіста Стерненка прагнули спровокувати поліцію на застосування сили.

Як передає Укрінформ, про це він заявив у прямому ефірі "Радіо Свобода".

"Замовники цієї акції, я би сказав, провокації, мріють, щоби вийшла поліція, примінила силу, пролилася б кров, після того Президент був би звинувачений у тому, що використовує силу для того, щоб не давати громадянам висловлювати свою думку на мирних мітингах. Але ми не будемо йти на шляху такої провокації. В нас достатньо сил, щоби захистити громадський порядок, достатньо сил, щоби все владнати. Але ще раз хочу сказати, що ті, хто замовляє та проплачує такі акції, хочуть, щоби пролилася кров. Більшість мітингувальників це чесні і вільні люди, які спокійно себе ведуть, але є декілька десятків осіб, дії яких зафіксовано на відео з різних ракурсів, вони будуть відповідати за хуліганські дії, за порчу державного майна, за розбиття скла", - сказав Геращенко.

Читайте також: На Банковій запалили фаєри та розмалювали ОП червоною фарбою

За його словами, люди, які мітингують мирно, мають право висловлювати свою думку, як це і гарантує Конституція.

Заступник міністра наголосив, що розуміє стратегію провокаторів, які зробили замовлення на насильницькі, хуліганські дії щодо Офісу Президента. Вони мріють, щоби поліція використала силу, щоб потім звинуватити.

Читайте також: Протестувальники розбили двері Офісу Президента і вкинули палаючий фаєр

Геращенко сказав, що поліція знає про цю технологію і не застосовуватиме силу проти протестувальників.

Як повідомляв Укрінформ, 23 лютого Приморський райсуд під головуванням Віктора Попревича визнав Сергія Стерненка та Руслана Демчука винними у викраденні жителя Лиманського району Сергія Щербича, розбої та незаконному зберіганні вогнепальної зброї (ст. 246, 187 та 263 Кримінального кодексу України). Суд призначив Стерненку і Демчуку покарання у вигляді 7 років і 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

До оскарження вироку йому обрали запобіжний захід тримання під вартою.

Стерненко заперечує свою причетність до викрадення і наполягає на політичній умотивованості справи. Захист Стерненка заявив про намір якнайшвидше подати апеляцію на вирок активісту.

Після оголошення вироку в Україні відбулася низка акцій на підтримку Стерненка, зокрема під Офісом Президента. На Банковій протестувальники палили фаєри та розмалювали будівлю ОП червоною фарбою.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-