Електронний та паперовий військово-обліковий документ мають однакову юридичну силу - Міноборони

Електронний та паперовий військово-обліковий документ мають однакову юридичну силу - Міноборони

Укрінформ
Військово-обліковий документ в електронній формі та роздрукований документ з QR кодом мають однакову юридичну силу.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє пресслужба Міноборони.

Наявність в особи військово-облікового документа в електронній формі, зокрема, у відповідному застосунку мобільного телефону, або у вигляді роздрукованого військово-облікового документа з QR кодом, є рівнозначним військово-обліковому документу у паперовій формі, оскільки усі вони мають однакову юридичну силу.

Як зазначається, військово-обліковий документ в електронній формі дозволяє уповноваженим працівникам ТЦК та СП, Національної поліції, Держприкордонслужби зчитувати його за допомогою будь-яких засобів (телефони, планшети), на яких може бути встановлений застосунок Резерв+ та які мають камеру.

Крім того, роботодавці при формуванні списків військовозобов'язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час також можуть використовувати військово-облікові документи працівників у електронній формі. Для цього військовозобов’язаний може надавати роботодавцю свій військово-обліковий документ як у паперовій, так і в електронній формі (у тому числі роздрукований).

Читайте також: У «Дію» додали військово-обліковий документ з QR-кодом

Як повідомляв Укрінформ, близько 4,5 млн громадян України оновили свої військово-облікові дані, з них 3 млн 200 тисяч сформували свої оновлення через "Резерв+" і завантажили електронні військові облікові документи.

Речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін заявив, що із 17 липня оновити військово-облікові дані громадяни можуть у ТЦК та в застосунку "Резерв+". Ті, хто не оновив їх вчасно, можуть отримати штрафи, однак їх не розсилатимуть автоматично.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-