Укрзалізниця пояснила нестачу квитків дефіцитом вагонів

Укрзалізниця пояснила нестачу квитків дефіцитом вагонів

Укрінформ
Нестача залізничних квитків викликана великою кількістю пасажирів - близько 100 тисяч щодня - на тлі дефіциту вагонів.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив керівник із пасажирських комунікацій АТ «Укрзалізниця» Олександр Шевченко.

“Цього літа залізниця везе 100 000 людей на день, і вже напевно кожен стикався з випадком, коли за бажаним квитком треба було поганятися. Так, ми даємо моніторинг, автовикуп, пересадки, хабові сполучення, обертаємо вагони двічі на добу з максимальним коефіцієнтом ефективності - але це не усуває фундаментальної проблеми. Дефіцит вагонів”, - написав Шевченко.

Він пояснив, що вагони втрачають через бойові дії, ними возять евакуйованих, поранених, пріоритетні організовані групи (насамперед дітей із прифронтових зон), світову дипломатію, а також решту пасажирів.

За його прогнозами, до 2028 року дефіцит вагонів стане критичним.

“Дефіцит вагонів ми відчуваємо вже зараз, а у 2028 році - за наявних темпів вибуття/старіння/знищення - він ризикує стати критичним. Тобто шанс знайти квиток на Львів у вас буде умовно 30%. Моделювання такої собі оптимістичності”, - йдеться у повідомленні.

В УЗ розраховують, що послабити дефіцит дозволить угода із Кореєю, яка дає «зелене світло» на закупівлю ще 20 Інтерсіті.

Читайте також: Укрзалізниця скоротила витрати на утримання залізничної інфраструктури на 12%

Шевченко прогнозує, що вже за два роки українці зможуть їздити новими швидкісними потягами.

“Паралельно "Укрзалізниця" вже зараз модернізує своїми силами те, що є, а КВБЗ активно будує 66 нових спальних вагонів, серед яких інклюзивні. І цього має бути більше”, - підсумував посадовець.

Як повідомлялось, через нестачу вагонів Укрзалізниця радить пасажирам планувати подорожі заздалегідь і користуватися її застосунком, де можна оформити моніторинг квитків з автовикупом.

Фото: Укрзалізниця

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-