Медіаграмотність і безбар'єрність: у МКСК обговорили ключові напрями співпраці із ПРООН
Про це повідомляє МКСК, передає Укрінформ.
«Вдячний за нашу співпрацю. Завдяки вашому розумінню та підтримці ми маємо змогу захищати не лише свою територію, а й ідентичність нашої держави. Ця боротьба є нашою історичною місією - ми стоїмо за демократичні цінності та майбутнє нації разом із міжнародною спільнотою», - зазначив Точицький.
Під час перемовин міністр акцентував на трьох ключових напрямах співпраці МКСК України із ПРООН, а саме - протидії дезінформації, підвищенні медіаграмотності населення та сприянні безбар’єрності медіа.
«Упродовж останніх двох років ми реалізували кілька спільних проєктів із Міністерством і готові підтримувати надалі ваші стратегічні ініціативи у сфері комунікацій, а також разом протидіяти дезінформації. Ви можете покладатися на нашу підтримку в цій важливій справі», - підкреслив постійний представник ПРООН.
Так, упродовж 2023–2024 років Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у співпраці з МКСК та за підтримки ПРООН провів триденні регіональні тренінги для фахівців із 13 областей України.
Крім того, ПРООН активно підтримує українські проєкти з медіаграмотності. Також експерти Програми були залучені до підготовки Стратегії з розвитку медіаграмотності на період до 2026 року, яка була розроблена та ухвалена у червні цього року.
Як повідомлялося, у Києві учасники Школи універсального дизайну від Програми розвитку ООН провели аудит низки закладів культури на доступність для людей з особливими потребами.
Фото: mcsc.gov.ua