Освіта, церква, безбар'єрність: Зеленський представив план збереження людського капіталу
Держава має забезпечити сприятливі умови для кожного, хто хоче пов'язати своє життя з Україною, передусім провадити політику відновлення.
19 листопада 2024
Держава має забезпечити сприятливі умови для кожного, хто хоче пов'язати своє життя з Україною, передусім провадити політику відновлення.
08 листопада 2024
Безбар'єрність та інші необхідні адаптації на етапі проєктування будівництва економлять до 75% витрат порівняно з переобладнанням чи реконструкцією.
31 жовтня 2024
Міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький зустрівся з постійним представником Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні Яко Сільє - обговорили ключові напрями співпраці.
27 жовтня 2024
Національний банк України зобов'язав небанківські фінансові установи до 31 березня 2025 року забезпечити доступність щонайменше 50% своїх відокремлених підрозділів у кожному регіоні для людей з інвалідністю.
У Києві учасники Школи універсального дизайну від Програми розвитку ООН провели аудит низки закладів культури на доступність для людей з особливими потребами.
11 жовтня 2024
Національна опера України долучилася до інноваційного проєкту Програми розвитку ООН (ПРООН), що сприятиме інклюзивному відновленню України шляхом підготовки фахівців, які працюватимуть над цим напрямом у своїх містах та громадах.
02 жовтня 2024
Міністерство культури та стратегічних комунікацій провело першу робочу зустріч з розробки методичних рекомендацій щодо забезпечення можливості безбар’єрної участі громадян у культурному житті.
24 вересня 2024
Кожен українець до 30 вересня може надати свої пропозиції з розбудови безбар’єрного простору в межах Плану заходів з реалізації Національної стратегії безбар’єрності на 2025-2026 роки.
23 вересня 2024
З нагоди Дня жестових мов, який відзначається 23 вересня, Укрінформ представив випуск новин із сурдоперекладом.
11 вересня 2024
В Україні в умовах війни майже 250 тисяч пацієнтів щороку потребують реабілітації, і це стосується і цивільних, і військових.
03 вересня 2024
АТ “Укрзалізниця” спільно з ЛУН.Місто створили Мапу безбарʼєрності вокзалів України.
На платформі Дія.Освіта створений новий розділ, де представлені освітні продукти, пов’язані з безбар’єрністю.
23 серпня 2024
Компанія “Нова пошта” відкрила в Києві поштове відділення «без барʼєрів» - обладнане для повного інклюзивного обслуговування маломобільних груп населення.
19 серпня 2024
У Тернополі пройшов інклюзивний мистецький фестиваль «Файно без рамок», до якого долучилися жителі різних регіонів України.
08 серпня 2024
У Києві представили результати культурно-мистецького проєкту для дітей з інвалідністю, які фізично та ментально постраждали внаслідок війни Росії проти України.
30 липня 2024
Володимир Пиріг – незрячий журналіст зі Львова. Він допомагає ветеранам, які втратили зір на війні
23 липня 2024
Відновлення Харкова. Як Одеса проживає третє воєнне літо. Історія собаки-переселенця.
18 липня 2024
В Україні запрацював чатбот «Доступно!», який допоможе маломобільним людям знайти безбар’єрні локації поблизу.
Громади Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей отримали 16 спеціалізованих автомобілів «Соціального таксі» для перевезення маломобільних людей.
На порталі "Освіта для ветеранів" зібрано близько 300 можливостей отримати освіту.
Міністерство культури та інформаційної політики затвердило Методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа.
17 липня 2024
З 54 тисяч діючих об’єктів соціальної інфраструктури принципам безбар’єрності відповідають лише 22%, найбільш доступними є центри надання адміністративних послуг.
Державна політика України з розбудови безбар’єрного суспільства сфокусована на шести важливих напрямах.
Мінсоцополітики започатковує низку проєктів для розбудови безбар’єрного простору в Україні і шукає донорів для їх подальшого втілення та поширення.
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав міжнародних партнерів підтримувати плани і проєкти українських регіонів у сфері інклюзивності та безбар’єрності.
Безбар’єрне середовище навколо себе намагаються створити 24% українців, майже четверта частина населення.
В Україні є потреба у 221 реабілітаційному центрі, наразі відкрито 129.
11 липня 2024
Дружина Президента Олена Зеленська у США обговорила впровадження проєктів з підтриманого проживання з активістами SEEC, організації, яка допомагає людям з інвалідністю самостійно жити в суспільстві.
20 червня 2024
Міністерство культури та інформаційної політики України провело організаційну зустріч для представників закладів культури щодо політики безбар’єрності, гендерної рівності та ментального здоров’я.
19 червня 2024
Під час реалізації проєктів з відбудови в Україні застосовуються оновлені будівельні норми, спрямовані на створення безбар’єрного середовища для українців.
реклама