Формула-1: гонка Гран-прі Бельгії тривала чотири кола, Ферстаппена визнали переможцем

Голландець виграв шосту гонку в сезоні.

Переможцем 12-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1- Гран-прі Бельгії став пілот команди «Ред Булл» Макс Ферстаппен, повідомляє Укрінформ.

Через зливу гонка на трасі Спа-Франкоршам розпочалась з великим запізненням, але вона тривали лише чотири кола. Переможцем етапу став кращий пілот кваліфікації – Макс Ферстаппен («Ред Булл»).

Друге місце посів пілот «Вільямс» Джордж Расселл. У топ-5 також потрапили Льюїс Гемілтон («Мерседес»), Даніель Ріккардо («Макларен»), Себастьян Феттель («Астон Мартін»). Згідно з правилами, пілоти отримали лише половину з можливих очок.

В загальному заліку на першому місці залишився Гемілтон – 202,5 очок, у Ферстаппена – 199,5.

13-й етап чемпіонату – Гран-прі Нідерландів відбудеться на трасі Зандворт 4-5 вересня.