Лобан – шоста в п’ятиборстві на ЧС з легкої атлетики в приміщенні

Найкращим для українки став виступ у штовханні ядра.

На чемпіонаті світу-2024 з легкої атлетики в приміщенні розіграли нагороди в жіночому п'ятиборстві, передає Укрінформ.

Україну на турнірі представляла Юлія Лобан. Упродовж змагального дня п'ятниці, 1 березня, спортсменки виступили в п'яти дисциплінах.

На дистанції в 60 м/б українка за сумою двох забігів показала 10-й час — 8.54 секунди. За свій виступ Лобан отримала 1008 очок. Сьомою Юлія стала в стрибках у висоту, повторивши особистий рекорд нинішнього сезону — 1.76 метра.

Лобан пройшла до топ-5 загального заліку після штовхання ядра, де показала четвертий результат зі спробою на 13.90 метра. Стрибок у довжину на 6.04 метра приніс українці ще 862 очки — сьомий результат. У загальному заліку українка опустилася з п'ятого на шосте місце.

Сьомий час у забігу на 800 метрів приніс Лобан 817 балів і зберіг за українкою шосту сходинку за підсумками турніру.

Титул чинної чемпіонки відстояла бельгійка Ноор Відтс, яка набрала 4773 пункти.

Як повідомляв Укрінформ. Магучіх здобула «срібло» на ЧС у Глазго.