«Динамо» програло «Зальцбургу» перший матч плей-офф відбору Ліги чемпіонів

Футболісти київського «Динамо» провели перший матч раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів сезону-2024/2025.

Український клуб у номінально домашньому поєдинку на стадіоні «Люблін Арена» у польському місті Люблін, попри велику кількість створених моментів біля чужих воріт, поступилися австрійському «Зальцбургу» - 0:2, передає Укрінформ.

На 29-й хвилині під час позиційної атаки Єо обіграв захисника, вивів Нене віч-на-віч із Бущаном, і той спрямував м’яч низом під стійку - 0:1.

У другому таймі, на 50-й хвилині, швейцарський арбітр Шерер призначив пенальті за порушення правил Караваєвим у власному штрафному майданчику. Одинадцятиметровий удар реалізував К’яргаард.

Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 27 серпня, у Зальцбургу.

Склад динамівців: Бущан, Караваєв (Тимчик, 71), Попов, Михавко, Дубінчак, Бражко (Михайленко, 64), Шапаренко, Ярмоленко (Волошин, 64), Піхальонок, Кабаєв (Супряга, 88), Ванат (Брагару, 71).