Леся Цуренко зіграє в основній сітці WTA 250 у Тунісі

Українська тенісистка Леся Цуренко виступить в основній сітці змагань WTA 250 у місті Монастір (Туніс) із призовим фондом $267,082.

Стартову зустріч Леся (№85 WTA) проведе проти уродженки Києва Єви Лис (112), яка виступає за Німеччину, передає Укрінформ.

Інша українська тенісистка Юлія Стародубцева (146) здобула другий номер посіву у кваліфікації цих змагань і в першому колі зіграє проти француженки Амандін Есс (236).

Українка приїхала до Тунісу після виступу на Відкритому чемпіонаті США, де виграла три матчі у кваліфікації, після чого поступилася у трьох сетах «нейтральній» Вікторії Азаренко в першому колі основної сітки. Її французька суперниця останні два тижні провела на грунтових турнірах ITF.

На фото: Леся Цуренко/btu.org.ua.