Українські борці-вільники здобули медалі  турнірів у Казахстані та Румунії

Українські борці-вільники здобули медалі турнірів у Казахстані та Румунії

Українські борці вільного стилю поповнили медальний доробок на двох престижних міжнародних турнірах в Казахстані та Румунії.

Як повідомляє пресслужба Мінмолодьспорту, на змаганнях Oil Capital Cup серед чоловіків у Атирау (Казахстан) золоті медалі здобули Андрій Джелеп (вагова категорія до 61 кг), Вадим Куриленко (до 74 кг) та Ілля Арчая (до 92 кг), передає Укрінформ.

«Срібло» у Мухамеда Алієва (до 86 кг), «бронза» - у Валентина Бабія (до 79 кг).

На турнірі Ion Cornianu & Ladislau Simon серед борців до 23-х років у Бухаресті (Румунія) збірна України посіла друге місце у командному заліку.

«Золото» виграли Володимир Кочанов (до 125 кг) та Микита Абрамов (61 кг). Срібні нагороди завоювали Владислав Абрамов (до 57 кг) і Денис Биков (до 86 кг), бронзові - Георгій Казанжи (до 61 кг), Микита Гончаров (до 65 кг), Нарек Погосян (до 70 кг), Микита Моргун (до 74 кг), Владислав Бодоряк (до 79 кг) та  Іван Примаченко (до 97 кг).