Як змінить міжнародну політику Японії новий держміністр закордонних справ?
6 вересня призначено одного з основних антиукраїнських/проросійських політиків Японії, Такако Судзукі, на посаду державного міністра закордонних справ (одна з двох топ-посад у МЗС) Японії.
Такако Судзукі – дочка найпроросійськішого політика Японії Мунео Судзукі (про нього я писав раніше).
27 березня 2014 року вона, як член парламенту (тоді ще представляла опозиційну партію), ставила такі запитання уряду:
► Нинішня влада України виникла в результаті силового перевороту антисемітистами, українськими націоналістами, які свого часу підтримували нацистську Німеччину, та бандеристами. Здається, що в нинішній владі України є небезпечна національно-ксенофобська тенденція. Яка позиція уряду (Японії)?
► 16 березня в Автономній республіці Крим України було проведено референдум, у результаті якого понад 90%, тобто абсолютна більшість населення виявила бажання приєднатися до Росії. Відповідно президент РФ Путін, 18 березня, заявив, що приєднає цю республіку та м.Севастополь до своєї країни. Повторіть позицію Уряду щодо цього.
► В останньому саміті G7 виникла ідея виключити Росію з G8, але з огляду на те, що Росія є наш сусід, та загалом японсько-російські відносини, то я вважаю, що Японія має реалізувати окрему політику, а не однакові цінності з Європою та США. Яка позиція уряду?
Крім цих запитань, вона кілька років повторювала подібні антиукраїнські питання, формульовані на базі російських типових фейків про Україну. Згодом вона приєдналася до правлячої партії і займала високу посаду в міністерстві оборони Японії (2018-2019).
Ознайомтеся.
Хірано Такаші
FB
реклама