Викривачка Facebook дала свідчення перед парламентом Британії
Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.
За словами Хауген, гігант соціальних мереж усвідомлює свою роль у підбурюванні до насильства по всьому світу або заподіянні шкоди своїм користувачам. Вона вважає, що Facebook має вкладати більше коштів у безпеку.
«Безумовно, Facebook міг би вкладати більше ресурсів у те, щоб зробити платформу безпечнішою. Але вони ухвалили низку рішень, віддавши перевагу прибутку, а не людям». - заявляла вона.
Вона також переконана, що «нині у світі немає компанії, яка мала б так багато влади і так мало прозорості, як Facebook».
Запропоновані доповнення до закону у Великій Британії покликані встановити нові правила для великих соціальних мереж. Передбачається, зокрема, вважати онлайн-насильство над жінками кримінальним злочином.
Голова парламентського комітету, який займається безпекою в Інтернеті, Даміан Коллінз заявив, що такий підхід «знаменуватиме нову еру регулювання технологічних платформ, який змусить їх нести відповідальність».
Раніше повідомлялося, що кілька видань оприлюднили матеріали на основі тисяч документів, що «просочилися» з Facebook.
Через звинувачення Facebook, зокрема, в тому, що він знав, ніби Інстаграм шкодить психічному здоров'ю підлітків, Хауген запросили давати свідчення політичним і регулювальним органам по всьому світу.
Як повідомляв Укрінформ, на початку жовтня викривачка Френсіс Хауген, котра розробляла в компанії Facebook методологію боротьби з дезінформацією, дала свідчення перед комісією Сенату США про те, що Facebook ставить прибуток вище безпеки користувачів.
Фото: Getty images