Мігранти з Білорусі намагалися прорватися в Польщу через кордон

Мігранти з Білорусі намагалися прорватися в Польщу через кордон

Відео
Укрінформ
Об’єднані сили польських військовослужбовців і поліції запобігли спробі силового перетину нелегальними мігрантами загородження на польсько-білоруському кордоні.

Про це у Твіттері повідомляє МВС Польщі, передає Укрінформ.

“Польські служби запобігли спробі мігрантів пробитися на польську сторону на південь від прикордонного переходу в Кузниці. Ситуація під контролем”,- поінформували в МВС Польщі.

З відеозйомки, що ведеться мігрантами з кордону в режимі онлайн, видно, що частково зруйновано загородження з колючого дроту. Мігранти скандують англійською мовою до польських силовиків: “Німеччина, Німеччина” і пояснюють, що вони хочуть до ФРН. З іншого боку кордону вишикувалося багато польських військовослужбовців та поліцейських зі щитами, які періодично застосовують проти найбільш агресивних мігрантів сльозогінний газ. Над зоною конфлікту на низькій висоті періодично пролітають польські військові гелікоптери.

За останньою інформацією Прикордонної служби Польщі, чергові групи мігрантів у супроводі білоруських служб прибувають на польсько-білоруський кордон і здійснюють спроби його силового перетину.

У Варшаві в понеділок, 8 листопада, зібрався урядовий кризовий штаб за участю силовиків під головуванням прем’єр-міністра країни Матеуша Моравецького.

Читайте також: Литва стягує додаткові сили до кордону з Білоруссю

Війська трьох бригад територіальної оборони Польщі переведено у підвищену готовність до дій.

Лідери опозиційних партій закликають владу скликати з цього приводу Раду нацбезпеки країни, ініціювати позачергове засідання Європейської Ради та звернутися до НАТО для проведення консультацій відповідно до 4-ї статті Вашингтонського договору.

Як повідомлялося, міграційна криза на білорусько-польському кордоні триває із серпня. Польща звинувачує Білорусь у спеціально створеному міграційному тиску у рамках ворожих гібридних дій проти Польщі та ЄС.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-