Наші історичні землі: комік пропонує рф провести «референдум» про приєднання до Нідерландів
Як повідомляє Главком, відеосюжет опубліковано у Twitter телеведучого, передає Укрінформ.
Як підтвердження своїх слів він наводить ту обставину, що Анна Павлівна, дочка російського царя Павла I, одружилася з Віллемом II, предком нинішнього короля Нідерландів Віллема IV.
«Так, він погано говорить російською. Але він погано говорить і голландською – нічого ми справляємося», – зазначається у сюжеті.
Russians: Do you want to join Holland?
— De Avondshow met Arjen Lubach (@deavondshowvpro) September 22, 2022
(Namens Nederland, een referendum voor alle Russen: willen jullie bij Nederland horen?) pic.twitter.com/VcZgfNXHQv
Ще один аргумент полягає у тому, що донька російського диктатора Володимира Путіна багато років проживає в селі Воорсхотен (провінції Південна Голландія). У ролику пояснив, що «туди добровільно ніхто не поїде, за винятком хіба що тих, для кого ці місця рідні».
Телевізійники звернули увагу і на те, що у країн навіть прапори однакових кольорів і відрізняються лише розташуванням.
Жителям РФ запропонували взяти участь в онлайн-референдумі і стати однією з нідерландських провінцій. Як бонус пообіцяли, що в такому разі синам російських матерів не доведеться віддавати свої життя у безглуздій війні проти України.
Після входження до складу Нідерландів країні-агресорові доведеться змінити назву. Як варіанти запропонували: Руссбург, Рустрехт, Східна Голландія, Фрусланд або Овер-Руссел.
Ар'єна Любаха висловив своє здивування тим, що президент РФ Володимир Путін може розпоряджатися щодо проведення референдумів в іншій країні.
«Спочатку він їх бомбив, потім вивозив або вбивав проукраїнських громадян, а тепер запитує: «Чи не хочете увійти до складу Росії?» – зазначив телеведучий.
Тим часом результати соціологічного дослідження, проведеного у серпні 2022 року компанією Active Group, свідчать, що на тимчасово окупованих територіях України переважна більшість респондентів впевнені, що їхня область має бути невіддільною частиною України, а їх добробут і безпека значно погіршилися з моменту окупації.
Зокрема, майже 73% респондентів вважають абсолютно необґрунтованими територіальні претензії рф на їх область. Також 82% опитаних на тимчасово окупованих територіях України відповіли, що не підуть на референдум, якщо російська федерація проводитиме його у їх місті.