На кордоні з Білоруссю нелегали кидали каміння в польські патрулі

На кордоні з Білоруссю нелегали кидали каміння в польські патрулі

Укрінформ
Прикордонна служба Польщі упродовж 12-14 липня зафіксувала 140 спроб нелегального перетину кордону з території Білорусі.

Іноземні мігранти кидали у бік польських патрулів камінням, передає Укрінформ з посиланням на Прикордонну службу РП.

“Події, пов’язані з нелегальною міграцією, мали місце на ділянках, що охороняються прикордонними заставами в Біловежі, Наревці, Бобровниках, Дубічах Церковних та Кринках. Минулої п’ятниці в зоні відповідальності прикордонної застави в Дубічах Церковних група мігрантів з білоруської сторони закидала польські патрулі камінням. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав”, - повідомили польські прикордонники.

Як зазначається, у зоні відповідальності прикордонної застави Бобровники та Кринки мігранти намагалися незаконно перетнути кордон по ріці Свіслоч.

“Минулими вихідними затримано чотирьох організаторів та пособників в організації незаконного перетину польського кордону. Це були громадяни України, Алжиру, Туреччини та Таджикистану”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за організацію та сприяння в незаконному перетині кордону загрожує позбавлення волі терміном до 8-ми років. Проти всіх іноземців, затриманих за пособництво, розпочато адміністративне провадження з метою винесення рішення про повернення до країни походження. Їм також заборонять в'їзд до країн Шенгенської угоди на термін від 5-ти до 10-ти років.

Як зазначається, цьогоріч на ділянці польсько-білоруського державного кордону, яку охороняє Підляський відділ прикордонної служби РП, затримано 216 пособників та організаторів незаконного перетину кордону.

Читайте також: Військова поліція Польщі патрулюватиме кордон із Білоруссю

Як повідомляв Укрінформ, Варшава зміцнюватиме фортифікаційні загородження на польсько-білоруському кордоні в умовах гібридної агресії Білорусі проти Польщі.

У 2022 році Польща побудувала на кордоні із Білоруссю загородження заввишки 5,5 м і завдовжки 186 км, а також встановила сучасну систему електронного моніторингу.

Це було відповіддю на штучне створення від літа 2021 року Білоруссю та Росією так званого міграційного тиску на кордоні РБ з Польщею та балтійськими країнами.

Фото: X (Twitter)/Stanisław Żaryn

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-