Ціллю хакерської атаки Китаю на Мінфін США був санкційний департамент - WP
Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Washington Post.
Злам OFAC, зокрема, може призвести до розголошення конфіденційної інформації про обговорення адміністрацією США введення санкцій проти фізичних осіб або компаній.
Перш ніж запровадити обмежувальні заходи, OFAC складає «адміністративний протокол», де розписано, наскільки зібрані докази відповідають законодавчим або нормативним критеріям для внесення осіб/компаній у санкційний список.
За словами поінформованих співрозмовників, також хакери атакували офіс Міністра фінансів США та Управління фінансових досліджень Мінфіну США.
Такі кроки відображають намагання Пекіна отримати розвідувальні дані про свого найбільшого суперника в глобальній конкуренції за владу та вплив.
Нинішні та колишні американські посадовці вказують, що найбільшою сферою інтересу китайського уряду є китайські компанії, щодо яких уряд США розглядає можливість введення фінансових санкцій.
Речник Міністерства фінансів США відмовився від коментарів, а Міністерство закордонних справ Китаю назвало заяви про хакерський злам «безпідставними» і заявило, що Пекін «завжди виступав проти всіх форм хакерських атак».
Зазначається, що хакерська атака була здійснена через злам програмного забезпечення підрядника, який обслуговує Міністерство фінансів.
Як повідомляв Укрінформ, Міністерство фінансів США повідомило Конгрес про хакерське втручання в його систему суб’єкта, пов’язаного з урядом Китаю, який дістав доступ до урядової комп’ютерної мережі.
Фото: Michael A. McCoy for The Washington Post