
У штаті Колорадо прибрали «навмисне спотворений» портрет Трампа після його скарги
Як передає Укрінформ, про це йдеться в публікації ВВС.
Зазначається, що комітет лідерів обох партій у штаті розпорядився в понеділок прибрати портрет. Картина зберігатиметься в надійному місці «до подальшого повідомлення».

Трамп звинуватив губернатора Колорадо Джареда Поліса, назвавши його «ліворадикальним», у тому, що той нібито наказав вивісити «навмисне спотворений» портрет.
Проте зазначається, що картина не має жодного стосунку до губернатора, а була виконана на замовлення республіканців.
За словами речника Поліса, губернатор був «здивований, дізнавшись, що президент Сполучених Штатів є шанувальником Капітолію штату Колорадо та його творів мистецтва».
«Ми цінуємо інтерес президента і всіх інших до нашої будівлі в Капітолії і завжди шукаємо будь-яку можливість поліпшити якість обслуговування відвідувачів», – додав речник.
Раніше повідомлялося, що Трамп отримав у подарунок інший портрет – від російського очільника Володимира Путіна, який був переданий через спецпосланця президента США Стіва Віткоффа. Трамп був «явно зворушений», розповів Віткофф.
Як повідомляв Укрінформ, Трамп висловив невдоволення своїм портретом, який вивісили в законодавчому органі штату Колорадо.
Перше фото: PAP/EPA