МАГАТЕ заявляє, що Іран погодився обмежити запаси збагаченого урану
Голова МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що Іран погодився обмежити запаси збагаченого урану.
21 листопада 2024
Голова МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що Іран погодився обмежити запаси збагаченого урану.
20 листопада 2024
Енергосистема України перебуває під «підвищеним ризиком катастрофічного збою» після недільної атаки Росії, що викликає побоювання щодо безпеки трьох діючих атомних електростанцій країни.
19 листопада 2024
Сполучені Штати не планують коригувати власну ядерну політику у відповідь на заяви Росії про зміну ядерної доктрини.
14 листопада 2024
Міністерство закордонних справ України наголошує, що наша держава не розробляє ядерну зброю і не має наміру нею володіти.
07 листопада 2024
Польща і Японія домовилися про співпрацю у сфері атомної енергетики.
06 листопада 2024
Сполучені Штати здійснили випробувальний запуск міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) Minuteman III, щоби продемонструвати готовність до безпечного та ефективного стримування ядерних загроз.
29 жовтня 2024
Країни ЄС можуть думати про створення власної системи ядерного стримування, але у короткостроковій перспективі ці зусилля мають бути зосереджені на підвищенні спроможностей конвенційних збройних сил.
25 жовтня 2024
Команда МАГАТЕ в Україні цього тижня у відповідь на прохання України відвідує шість електричних підстанцій, які важливі для роботи АЕС та забезпечення ядерної безпеки.
21 жовтня 2024
Міжнародне агентство з атомної енергії продовжило свою місію на одній із високовольтних підстанцій, важливій для ядерної безпеки.
20 жовтня 2024
Цього тижня, з 21 по 27 жовтня, Міжнародне агентство з атомної енергії продовжить свої місії на високовольтних підстанціях, що важливі для ядерної безпеки.
18 жовтня 2024
Глава МЗС Норвегії Еспен Барт Ейде відвідав Рівненську атомну електростанцію, щоб висловити підтримку роботі над забезпеченням ядерної безпеки.
17 жовтня 2024
Міністр енергетики Герман Галущенко, розповів, що вже наступного тижня розпочнеться новий раунд візитів місії МАГАТЕ на підстанції українських АЕС з метою фіксації поточної ситуації на них. Детально цю роботу він обговорив на зустрічі з головою МАГАТЕ Рафаелем Гроссі у Парижі.
Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак узяв участь у тематичній конференції, присвяченій першому пункту Формули миру «Радіаційна та ядерна безпека».
11 жовтня 2024
Цьогорічну Нобелівську премію миру присудили японській правозахисній організації Nihon Hidankyo за зусилля щодо досягнення миру, вільного від ядерної зброї, і за демонстрацію через свідчення очевидців того, що ядерна зброя ніколи не повинна бути застосована знову.
10 жовтня 2024
У рамках узятих раніше зобов’язань Франція проведе у себе конференцію з питань ядерної безпеки.
Північноатлантичний альянс наступного тижня розпочне щорічні навчання з ядерного стримування.
01 жовтня 2024
Попри путінську безумну ядерну риторику негайної загрози застосування ядерної зброї не існує. Тож НАТО не буде піддаватися на спроби шантажу з використанням погроз використання військової сили.
30 вересня 2024
Члени НАТО не повинні зупинятись в наданні більшої військової допомоги Україні через «безрозсудну російську ядерну риторику» Путіна.
27 вересня 2024
Російська делегація в ОБСЄ два тижні тому заявляла про обʼєкти, які РФ може атакувати, аби спричинити "повне відключення електроенергії в Україні", і українська розвідка вже має дані про підготовку атаки на інфраструктуру АЕС нашої країни.
21 вересня 2024
Країни Заходу і Глобального Півдня повинні жорстко реагувати на підготовку Росії до ударів по критичних обʼєктах ядерної енергетики й зупинити можливий сценарій ядерної катастрофи.
18 вересня 2024
У 2024 році Державна інспекція ядерного регулювання України та Норвезьке агентство з радіаційної та ядерної безпеки (DSA) розпочали реалізацію двох нових спільних проєктів.
Після початку повномасштабної війни російська ядерна галузь не може вважатися надійною, а український досвід переходу на нові типи палива для АЕС може бути корисним для країн Європи.
Міністр енергетики України Герман Галущенко обговорив з генеральним директором Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаелем Гроссі розширення моніторингових місій агентства на всі високовольтні підстанції, від яких критично залежить безпечний режим роботи українських АЕС.
17 вересня 2024
Міністр енергетики України Герман Галущенко в рамках конференції МАГАТЕ у Відні обговорив з делегацією США на чолі із заступником міністра енергетики Девідом Турком необхідність убезпечити критичні для АЕС підстанції від російських атак.
13 вересня 2024
Безпека експлуатації АЕС залежить від стабільного підключення до мережі, і оцінка стану електропідстанцій стала важливим елементом роботи МАГАТЕ в Україні.
Парламент Болгарії вирішив продовжити на шість місяців термін, наданий уряду для переговорів про продаж Україні двох російських ядерних реакторів і супутнього обладнання.
12 вересня 2024
Україна не може гарантувати, що ядерні матеріали, які знаходяться на окупованих росіянами територіях, будуть використовуватися виключно у мирних цілях.
06 вересня 2024
Російські ракетні удари по електропідстанціях, важливих для роботи українських АЕС, є наслідком свідомого рішення Кремля погрожувати світу ядерною катастрофою без прямих атак на АЕС.
03 вересня 2024
Група експертів МАГАТЕ незабаром відвідає з метою оцінки ситуації деякі з пошкоджених внаслідок російських обстрілів українські підстанції, які важливі для ядерної безпеки.
21 серпня 2024
Китай серйозно стурбований повідомленнями про затвердження президентом Сполучених Штатів Джо Байденом оновленої ядерної стратегії, яка передбачає заходи для стримування Китаю від розширення його ядерного арсеналу.
реклама