Росія намагається легалізувати окупацію ЗАЕС через міжнародні конвенції - Держатом
Росія намагається легалізувати збройне захоплення та окупацію мирних ядерних об’єктів України, використовуючи інструмент міжнародних конвенцій.
11 листопада 2024
Росія намагається легалізувати збройне захоплення та окупацію мирних ядерних об’єктів України, використовуючи інструмент міжнародних конвенцій.
18 вересня 2024
Після початку повномасштабної війни російська ядерна галузь не може вважатися надійною, а український досвід переходу на нові типи палива для АЕС може бути корисним для країн Європи.
12 вересня 2024
Україна не може гарантувати, що ядерні матеріали, які знаходяться на окупованих росіянами територіях, будуть використовуватися виключно у мирних цілях.
05 вересня 2024
Перший візит моніторингової місії Міжнародного агентства з атомної енергії на підстанцію, що важлива для ядерної безпеки, запланований на тиждень 9-15 вересня.
На одному з енергоблоків Південноукраїнської атомної електростанції зафіксована підвищена вібрація головного циркуляційного насоса, атомники готуються усувати подію.
09 серпня 2024
Державна інспекція ядерного регулювання провела онлайн-зустріч стосовно проведення в Україні другого етапу місії МАГАТЕ щодо підтримки та допомоги з питань збереженості та безпеки джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ).
15 квітня 2024
Переведення всіх енергоблоків Запорізької АЕС у холодний стан зменшує ризики, однак головною загрозою ядерній безпеці є окупація електростанції російськими військами.
12 січня 2024
Уряд призначив Олега Корікова головою Державної інспекції ядерного регулювання.
14 грудня 2023
На тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції продовжує деградувати система безпеки; персонал на станції є некомпетентним.
Державна інспекція ядерного регулювання почергово розглядатиме питання подовження експлуатації енергоблоків українських атомних електростанцій.
4 грудня о 15:00 - брифінг на тему: "Результати 2023 року у сфері ядерної безпеки в Україні".
06 грудня 2023
Державна інспекція ядерного регулювання дозволила експлуатацію енергоблоку №1 Південноукраїнської атомної електростанції до 2 грудня 2033 року.
Тимчасово окупована Запорізька атомна електростанція зараз отримує електроенергію лише від однієї лінії електропередачі. Відновити другу лінію не дають російські обстріли.
30 листопада 2023
З моменту окупації росіянами Запорізька АЕС переходила в режим блекауту 7 разів.
01 листопада 2023
Рада керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) повинна перевірити стан виконання Росією резолюцій про виведення військ із Запорізької атомної електростанції.
01 вересня 2023
Російські військові значно впливають на роботу місії Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) на Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС).
1 вересня о 13:00 відбудеться брифінг на тему:" Рік роботи постійної моніторингової місії МАГАТЕ на ЗАЕС".
30 серпня 2023
Державна інспекція ядерного регулювання (ДІЯРУ) пропонує провести незалежну оцінку стану радіаційної та ядерної безпеки на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС).
03 серпня 2023
Завершила роботу місія Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) щодо підтримки та допомоги з питань збереженості та безпеки джерел іонізуючого випромінювання в Україні.
01 серпня 2023
Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) і Комісія ядерного регулювання Сполучених Штатів Америки (US NRS) підписали домовленість про співпрацю.
реклама