
Попри іноді не прості відносини, всі країни-партнери глобально залишаються з Україною - Єрмак
Попри іноді не прості відносини з окремими країнами, всі міжнародні партнери глобально залишаються з Україною.
23 лютого 2025
Попри іноді не прості відносини з окремими країнами, всі міжнародні партнери глобально залишаються з Україною.
29 січня 2025
Президент Володимир Зеленський провів розмову з прем'єркою Данії Метте Фредеріксен, де обговорили посилення двосторонньої співпраці між Україною та Північною Європою.
17 січня 2025
Україна прагне миру, але не за будь-яку ціну, а «через силу», оскільки це єдиний ефективний спосіб зупинити агресора й закінчити війну.
14 січня 2025
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук і спікерка Саейми Латвійської Республіки Дайґа Мієріня обговорили посилення тиску на Росію, зокрема підготовку 16-го санкційного пакета.
05 січня 2025
Перемовини із Росією можуть бути тільки після домовленостей із президентом США за участю ЄС про те, як зупинити війну, і про гарантії безпеки для України.
26 грудня 2024
Уряд Нідерландів вірить, що Формула миру, запропонована Президентом України Володимиром Зеленським, є надійним інструментом для досягнення миру.
19 грудня 2024
Міністр закордонних справ з питань міграції та експатріантів Туніської Республіки Мохаммед Алі Нафті заявив, що його країна підтримує всі ініціативи для досягнення миру в Україні.
17 грудня 2024
Європейський Союз засудив російську агресію проти України та висловив підтримку завершення війни на основі Формули миру Президента Зеленського та базових положень Хартії ООН з дотриманням територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.
16 грудня 2024
Володимир Путін прагне знищити Україну як демократичну державу і не змінив своїх цілей, і це потрібно враховувати у контексті будь-яких мирних ініціатив, неможливих без України та без Європи.
12 грудня 2024
Президент США Дональд Трамп точно хоче припинити війну справедливим миром, і це співпадає з українською позицією.
27 листопада 2024
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак нагадав п’ять пунктів із Плану перемоги Володимира Зеленського, виконання яких приведе до завершення війни 2025 року. Він також вказав на можливість переговорів з Росією за умови повернення до ситуації на 23 лютого 2022 року.
26 листопада 2024
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук провів переговори із спікером Палати громад парламенту Канади Ґреґом Фергюсом.
Міжнародні партнери не схилятимуть Україну до поспішних перемовин із Росією, що можуть призвести до несприятливих результатів.
23 листопада 2024
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Литвиненко обговорив із делегацією МЗС Королівства Бельгія реалізацію Формули миру та безпекову ситуацію.
21 листопада 2024
Україна готова до дипломатичних зусиль, щоб покласти край російській війні, але це мають бути чесні переговори без примусу, і Україна має виступати там з сильної позиції.
16 листопада 2024
Сполучені Штати залишатимуться другом України при всіх адміністраціях та продовжать зусилля, щоби допомогти притягувати винних за воєнні злочини, злочини проти людяності та інші злодіяння у війні РФ проти українців.
09 листопада 2024
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга прийняв делегацію Міжнародної експертної групи щодо пункту 10 Формули миру на чолі з Бобом Дейном, старшим науковим співробітником Інституту «Клінгендаль», та у складі групи експертів з Індії, Німеччини, Норвегії, Швейцарії, Японії.
07 листопада 2024
У штаб-квартирі ООН відбувся захід, на якому обговорили екологічну безпеку в контексті російської війни проти України.
Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква обговорив із заступником міністра закордонних справ Естонії з політичних питань Мартіном Рогером План перемоги України та імплементацію Формули миру.
01 листопада 2024
Міністри закордонних справ України та Греції Андрій Сибіга і Георгос Герапетрітіс домовилися провести двосторонні політичні консультації щодо інтеграції України до Євросоюзу і НАТО та скоординували кроки з просування Формули миру.
За підсумками Міністерської конференції з людського виміру Формули миру в Монреалі її учасники схвалили Спільне комюніке.
31 жовтня 2024
Широке застосування тортур проти українців стало невід'ємною частиною державної політики Російської Федерації.
Міжнародні партнери оприлюднили нові пропозиції, які можуть пришвидшити процес повернення українців з російського полону.
Українська делегація представила План перемоги прем’єр-міністрові Канади Джастіну Трюдо у Монреалі в межах Міністерської конференції з людського виміру Формули миру.
Віцепрем’єрка - міністерка юстиції Ольга Стефанішина обговорила із заступницею держсекретаря США з питань цивільної безпеки, демократії та прав людини Узрою Зеєю питання повернення депортованих дітей та інтеграцію України в ЄС і НАТО.
Потрібно активно працювати над звільненням усіх цивільних заручників, яких Росія роками тримає за ґратами, користуючись відсутністю дієвих механізмів їх повернення.
Представників Росії варто запросити на другий Саміт миру, аби виробити принципи тривалого миру в Україні.
30 жовтня 2024
Для реалізації пункту Формули миру щодо повернення полонених і депортованих українців, зокрема дітей, необхідно, щоб окремі країни відіграли роль посередників.
29 жовтня 2024
Фінансування українського оборонного виробництва та другий Саміт миру стали ключовими питаннями під час зустрічі Президента Володимира Зеленського із прем’єркою Данії Метте Фредеріксен у Рейк’явіку.
Президенти України та Ісландії Володимир Зеленський і Халла Томасдоттір обговорили протидію російській дезінформації та підготовку до другого Саміту миру.
реклама