Виробництво біометану має потенціал потужного зростання - Герус
Біометановий сектор в Україні має великий потенціал, адже державою створені стимули для збільшення виробництва цього газу.
22 квітня 2024
Біометановий сектор в Україні має великий потенціал, адже державою створені стимули для збільшення виробництва цього газу.
30 березня 2024
В Україні з огляду на атаки РФ на об'єкти енергетичної інфраструктури потрібно сформувати новий елемент енергосистеми ― йдеться про велику кількість розподіленої малої генерації, адже обстрілювати сотні дрібних електростанцій агресору буде складно і дорого.
16 травня 2023
Борги держави перед виробниками електроенергії із відновлюваних джерел у 2022 році не зросли, а з початку 2023 рівень виплат таким виробникам підвищився.
Цьогоріч на українських АЗС планується масове відкриття установок швидкого заряджання електротранспорту.
За рахунок субсидій та енергоефективних заходів населення з низьким рівнем доходів не відчує значного впливу від підвищення тарифів на електроенергію.
22 квітня 2023
Росіяни випустили понад 1200 ракет та дронів по ключових об’єктах енергетичної інфраструктури. Загальний збиток, завданий українській енергосистемі України, складає понад 1 мільярд доларів.
07 квітня 2023
Завдяки експорту електроенергії у березні Україна могла б отримати 500 млн гривень, проте експорт досі зупинено.
30 січня 2023
Оператори систем розподілу (обленерго) продовжують застосовувати графіки відключень в Україні через те, що наразі залишається значний дефіцит потужності в енергосистемі – 4,5 тис. МВт.
23 січня 2023
Імпорт електроенергії з Європи дозволяє українським підприємцям підтримувати процес виробництва, а також робить внесок у збалансування енергетичної системи України.
24 листопада 2022
Імпортована з країн Європейського Союзу електрична енергія не може дійти до кінцевого споживача в усі регіони країни через пошкодження мереж.
15 листопада 2022
Українці дослухаються до прохання зменшити споживання електроенергії. В масштабах всієї країни йдеться про щоденну економію майже 10% – 1,4 тисячі МВт.
27 жовтня 2022
Українці добровільно зменшили споживання електроенергії на 5-10%, що дозволяє енергетикам ефективніше працювати над ремонтом об’єктів критичної інфраструктури.
24 жовтня 2022
Впродовж останніх трьох тижнів споживання електроенергії в Україні збільшилося на 10-12%, зокрема через використання електрики для опалення помешкань.
08 жовтня 2022
президент рф володимир путін не впевнений в тому, що російські війська зможуть довго втриматись на Запорізькій атомній електростанції, адже ЗСУ успішно продовжують свій контрнаступ.
26 серпня 2022
Україна має необхідні резерви, аби споживачі на підконтрольній українській владі території не відчули наслідків дій російських окупантів на Запорізькій АЕС.
29 червня 2022
Рішення про обмеження або припинення транзиту російського газу до країн ЄС Україна розглядатиме лише спільно з Європейським Союзом.
28 червня 2022
Україна у червні імпортувала майже 600 тисяч тонн нафтопродуктів, що на 50% більше порівняно із травнем.
28 червня о 13:00 відбудеться брифінг на тему: “Стан ринку нафтопродуктів: ембарго на нафту і газ”.
27 травня 2022
Україна адаптується до нових реалій, коли близько 90% нафтопродуктів потрібно доставляти залізничним або автомобільним транспортом з Європи.
18 травня 2022
Україна планує розвивати інтеграцію з європейськими ринками в газовому секторі, зокрема в напрямку використання європейськими компаніями наявної інфраструктури для зберігання газу (ПСГ) та розбудови нової.
05 травня 2022
Україна готова припинити транзит російського газу, якщо Європа ухвалить рішення про відмову від нього.
Наразі зміна тарифів на комунальні послуги не розглядається.
Очікується, що ситуація із дефіцитом пального на ринку покращиться із середини травня завдяки налагодженню ритмічних поставок із Європи.
5 травня о 12:30 відбудеться брифінг на тему: «Дефіцит палива: на що розраховувати автовласникам?».
реклама