Україна здатна виробляти майже всі види конвенційних озброєнь - Камишін
Україна активно нарощує виробництво сучасної зброї різних видів, що становить вагому частку в міжнародній співпраці нашої держави.
11 грудня 2024
Україна активно нарощує виробництво сучасної зброї різних видів, що становить вагому частку в міжнародній співпраці нашої держави.
01 жовтня 2024
Минулого року завдяки контрактам від Міністерства оборони український ОПК був завантажений майже на повну потужність. Але потенціал оборонних підприємств перевищує спроможності бюджету.
17 вересня 2024
Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про обрання Олександра Камишіна членом наглядової ради АТ «Укрзалізниця».
15 вересня 2024
В межах ініціативи ZBROYARI: Manufacturing Freedom Україна має підтвердження від міжнародних партнерів про закупівлю озброєння у вітчизняних виробників на 675 млн дол.
Позаштатний радник Президента зі стратегічних питань Олександр Камишін заявив, що наша країна розпочала власне виробництво артилерійських снарядів 155-мм калібру.
08 вересня 2024
Президент Володимир Зеленський призначив Олександра Камишіна позаштатним радником зі стратегічних питань.
04 вересня 2024
Україна суттєво збільшила виробництво озброєння та залучила додаткове фінансування від міжнародних партнерів.
Українська оборонна промисловість спроможна виробляти повний спектр військової техніки.
Верховна Рада підтримала відставку віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а також очільників Мінстратегпрому, Мін’юсту і Міндовкілля.
Верховна Рада підтримала відставку Олександра Камишіна з посади міністра з питань стратегічних галузей промисловості.
03 вересня 2024
До Верховної Ради надійшли заяви про відставку міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олесандра Камишіна, міністра юстиції Дениса Малюськи, міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслана Стрільця та голова Фонду держмайна Віталія Коваля.
22 серпня 2024
На підприємствах, що входять до складу АТ «Українська оборонна промисловість», працюють 611 ветеранів, з яких близько 100 демобілізувалися вже після повномасштабного вторгнення.
09 липня 2024
Україна у питанні оборонного виробництва відмовилася від взаємодії зі своїми «східними сусідами», такими як Росія й Білорусь, та переорієнтувалася на глибоку інтеграцію із західними партнерами.
Стратегічний виробник озброєння та військової техніки в Україні, який об’єднує підприємства у галузях оборонної промисловості, «Укроборонпром» відкрив офіційне представництво в Вашингтоні.
12 червня 2024
Перший БМП Lynx буде вироблено в Україні спільно з провідним німецьким виробником зброї Rheinmetall уже до кінця року.
11 червня 2024
В Україні запрацював спільний виробничий майданчик Укроборонпрому і Rheinmetall – цех із ремонту та виробництва бронетехніки.
07 травня 2024
Держави-члени ЄС купуватимуть озброєння для Сил оборони України від українських виробників коштом European Peace Facility.
06 травня 2024
Україна вже поновила власне виробництво артилерійських боєприпасів, але, враховуючи величезний обсяг потреб Сил оборони, як і раніше, розраховує на постачання снарядів від країн-партнерів.
Під час Форуму оборонної промисловості, який відбувається у Брюсселі, українська сторона розраховує знайти додаткове фінансування для забезпечення Сил оборони та долучити європейські кошти для розвитку оборонного виробництва в Україні.
12 квітня 2024
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін і генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін обговорили зі студентами «Київської політехніки» можливість залучення наукового потенціалу університету до проєктів оборонно-промислового комплексу.
10 квітня 2024
Міністр оборони Рустем Умєров разом із міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним підписали з британським урядом Рамкову домовленість щодо співробітництва у сфері оборонних матеріалів.
08 квітня 2024
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін провів зустріч із головою Комісії з національної оборонної стратегії США Джейн Харман.
08 березня 2024
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України та міністр оборони Великобританії обговорили питання співпраці в оборонних проєктах.
01 березня 2024
Україна позиціонує себе як світового піонера у галузі безпілотних технологій, а внутрішнє виробництво має вирішальне значення. Однак їй потрібна фінансова підтримка західних партнерів, щоб виробляти більше дронів і виграти війну.
26 лютого 2024
Цьогоріч Україна має спроможність виробляти дрони-камікадзе не меншу, ніж у Росії.
25 лютого 2024
В оборонному секторі з’являється дедалі більше приватних компаній, які виробляють певні види боєприпасів та компонентів до них.
У 2023 році український ВПК втричі збільшив виробничі спроможності, цього року вони зростуть ушестеро, і половина продукції вже законтрактована на 2024 рік.
16 лютого 2024
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін під час виступу на Мюнхенській безпековій конференції закликав країни НАТО закупити для України обіцяні дрони в українских виробників.
30 січня 2024
Українські воїни збили російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на Луганщині. Денис Шмигаль: Цієї зими Кабінет міністрів не планує змінювати жодні тарифи для населення
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін заявив, що майже всі удари по цілях на території РФ були завдані зі зброї, виробленої в Україні.
реклама