Міндовкілля: в акваторії Азовського моря виявили мазут - походження з’ясовують
У межах акваторії Азовського моря виявлені нафтопродукти, попередньо ідентифіковані як мазут.
20 грудня 2024
У межах акваторії Азовського моря виявлені нафтопродукти, попередньо ідентифіковані як мазут.
19 грудня 2024
Ми можемо перетворити виклики цієї війни на можливості під час відновлення: зробити свою країну ефективнішою, зеленішою, більш сталою та безпечною
16 грудня 2024
Об’єм витоку мазуту в акваторії Чорного моря внаслідок аварії на двох російських танкерах «Волгонефть-212» та «Волгонефть-239» може значно перевищувати 4300 тонн. За попередніми оцінками, збитки від розливу нафтопродуктів можуть перевищувати $14 мільярдів.
13 грудня 2024
Основні міфи щодо клімату, вплив російської агресії на нього в Україні та можливі шляхи розв’язання проблем під час війни
27 листопада 2024
Українська делегація взяла участь у засіданні Робочої групи НАТО з питань захисту довкілля, яка має на меті зменшити шкідливий вплив військової діяльності на довкілля шляхом розробки відповідних політик.
24 листопада 2024
Країни-учасниці конференції ООН зі зміни клімату СОР29 домовилися про нову кліматичну ціль - 300 млрд дол. на рік до 2035 року для країн, що розвиваються. Нові кліматичні фінанси будуть спрямовані на підтримку національно визначених внесків, національних планів з адаптації та підвищення рівня амбіцій щодо боротьби зі зміною клімату.
23 листопада 2024
Заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Сергій Власенко підписав меморандум про співпрацю з представниками британської компанії SafeLane Global Limited, який передбачає допомогу у гуманітарному розмінуванні територій природно-заповідного фонду.
19 листопада 2024
Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну екологічна шкода, завдана воєнними діями, оцінюється приблизно в 71 млрд доларів, внаслідок обстрілів та лісових пожеж в атмосферу додатково потрапили 180 млн тонн діоксиду вуглецю.
18 листопада 2024
Загальна сума збитків, заподіяних довкіллю України внаслідок повномасштабної російської агресії, перевищує 65 млрд євро; лише для лісового господарства вони майже сягнули 26 млрд дол.
Українські компанії представили на Конференції ООН зі зміни клімату (СОР29) вісім інноваційних кліматичних рішень.
08 листопада 2024
Внаслідок повномасштабної російської агресії викиди вуглекислого газу в Україні зросли на 180 млн тонн.
У межах Програми підтримки ОБСЄ в Україні запровадили курси підготовки військових екологічних аудиторів у сфері гуманітарного розмінування.
01 листопада 2024
На Конференції ООН зі зміни клімату СОР29, яка відбудеться у столиці Азербайджану, делегація України працюватиме з партнерами задля «зеленої» трансформації та економічного зростання.
27 жовтня 2024
Національні парки «Черемоський», «Гуцульщина», «Зачарований край» та «Сколівські Бескиди» отримали п'ять пікапів і 10 мотоциклів, придбаних за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства та уряду Німеччини.
26 жовтня 2024
Україна під час засідання 10-ї наради сторін Конвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер заблокувала участь Росії у складі бюро Водної конвенції.
20 жовтня 2024
Учасники міжнародної конференції, присвяченої пункту 8 Української формули миру "Екологічна безпека", напрацювали спільне комюніке.
15 жовтня 2024
В Україні за І півріччя 2024 року за фактом порушення вимог водоохоронного законодавства, зокрема забруднення водних об'єктів, нараховано збитків на понад 21 млн грн.
14 жовтня 2024
Офіс генпрокурора розслідує 209 кримінальних проваджень щодо воєнних злочинів проти довкілля України, з яких 14 - попередньо кваліфіковані як «екоцид».
Збитки, завдані довкіллю Сумщини та Чернігівщини внаслідок забруднення річок Сейм та Десна, перевищують 530 млн грн.
Станом на вересень 2024 року, внаслідок повномасштабного вторгнення Росії зафіксовано понад 6 тис. екологічних злочинів, а завдана шкода оцінюється вже у 2,6 - 2,7 трлн грн.
23 вересня 2024
Ситуація з якістю повітря залежить від температурних показників, а також напрямку та швидкості вітру.
22 вересня 2024
Забруднювальні речовини продовжують рухатися по руслу річки Сейм.
20 вересня 2024
У Києві рівень забруднення повітря поступово знижується, але поки залишається вищим за норму.
Причиною погіршення стану повітря у Києві у п'ятницю, 20 вересня, є горіння торфовищ на території Деснянської територіальної громади, інших екосистем й осінні перепади температур.
19 вересня 2024
У річці Сейм на території Сумської області зберігається погіршення якості води у верхніх пунктах моніторингу, ймовірне джерело забруднення – на території Росії.
17 вересня 2024
На Сумщині спостерігається погіршення якості води в річці Сейм, наразі з'ясовують причини ймовірного повторного органічного забруднення.
16 вересня 2024
Якість води у річці Десні у місцях водозаборів м.Києва перебуває у межах норми, поблизу Броварів - фіксується незначна зміна по хімічному споживанню кисню.
15 вересня 2024
Якість води у річці Десна у місцях водозаборів Києва та Броварів перебуває в межах норми, ризики для здійснення водозабору відсутні, якість води в річці Сейм на території Чернігівської області покращується.
12 вересня 2024
Ситуація на річці Сейм поступово покращується, рівень кисню у місцях початку формування забруднення вже досяг нормативу; рух плями Десною сповільнюється.
11 вересня 2024
Наявні у Київводоканалу абсорбенти зможуть повністю прибрати забруднюючу органічну речовину, що рухається водами Десни до Київської області.
реклама